1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Przewiew" konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Plaster, Listopad 10, 2012.

1. Plaster

Plaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czy lepiej (jak konsola leży poziomo) "dorobić" jej jakieś wyższe nóżki, czy właśnie chodzi o to, żeby leżała najbliżej ziemi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Połóż ją jakkolwiek pionowo czy poziomo i graj :)
    Żadnych nóżek nie dorabiaj :O

Pozdrawiam
    ahc !

4. Muminek85

Muminek85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miejsce z tyłu i boku konsoli. Ciepłe powietrze się unosi, więc nie stawiaj jej pod sufitem i postaraj się, żeby miało gdzie "ulatywać". ;) Zmień tylne wentyle. Tyle w temacie.

EDYCJA POSTA: po moich radach widać, że źle zrozumiałem pytanie. Sorki. :glee:

5. Plaster

Plaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tyle, że czytałem poradnik o zapobieganiu RROD i pisze żeby lepiej konsola leżała poziomo, tylko nie wiem czy lepiej żeby miała większą przerwe od ziemi, czy jak najmniejszą.

@2up jak konsola stoi pionowo to zatyka się jej wywietrznik, martwie sie o to gdyż mam zephyra :D

1 osoba to lubi.
  6. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siema.Nie sluchaj debili.Mam konsole okolo 4 lat,ustaw konsole w poziomie kolo tv i niczym sie nie przejmuj.Tyle ode mnie.Nie mam zadnych problemow

Wczytywanie...

Poleć forum