1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przewód do dysku Xbox 360 Elite 120GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez IamDJfromHell, Kwiecień 28, 2010.

1. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Witam kupiłem przewód do dysku Xbox 360 :)
    no i podłączyłem go normalnie pod kompa , wykryło i zainstalowało sprzęt samo i pisało ,że sprzęt jest gotów do użycia lecz .... jest problem w tym ,że ja tego dysku podłączonego nie widzę. Trzeba zainstalować jakiś program czy co ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. thekoniq

thekoniq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
  4. kefirek

kefirek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Może nie do tego tematu, ale nic nie znalazłem nic lepszego.
    Mam dysk 250gb w obudowie i oczywiście przejściówkę pod kompa zainstalowany program xport360 2,12.
    Po podłączeniu wykrywa dysk, wgrywam coś i podczas tego wywala komunikat o rozłączeniu. Chcąc połączyć ponownie pokazuje następny komunikat o braku xfatu.
    Po podłączeniu do x'a pokazuje dysk nie sformatowany??? i wszytkie savy, profile itd... poszły się je....ć :(
    Co ciekawe program wcześniej na dolnej belce pokazywał wielkość partycji 3 "101722.44MB free of 102527,97MB on this partition".
    Czyli wygląda na to, że mam dysk 120GB zamiast 250GB ???, w x'a 228GB. Oryginalny
    Czy ktoś może mi w tym pomóc, gdzie może być problem??? WinXPsp2 netframe3,5
    Już któryś raz mi się tak dzieje,tylko że teraz robię backup profili i savów, ale gry trzeba potem cierpliwie od nowa wgrywać. POMOCY!!!

Wczytywanie...

Poleć forum