1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przrobiony XBOX 360 - Problem z instalowaniem gier z pendriva

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Surox, Grudzień 21, 2015.

1. Surox

Surox Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kilka dni temu kupiłem przerobionego Xboxa 360. Niestety nie wiem w jaki sposób został on przerobiony. Osoba, od której go kupowałem mówiła, że bez problemu można instalować na nim gry wrzucone wcześniej na pendrive. W dniu zakupu na dysku miałem już zainstalowane kilka gier, do uruchomienia których nie potrzebowałem płyty. Sam również postanowiłem pobrać i zainstalować jakąś grę. I tutaj pojawia się mój problem. Żadna z pobranych z internetu gier nie działa. Pobrany plik .iso konwertuje za pomocą programu Iso2God, a następnie kopiuję na skonfigurowanego pod Xboxa pendriva za pomocą programu "Horizon". Po podłączeniu pendriva do konsoli na liście zainstalowanych gier wrzucony na pendriva tytuł się nie pojawia. Po wejściu w zakładkę "Pamięć masowa" w ustawieniach i wybraniu pendriva z listy, w folderze "Gry" widać wrzuconą przeze mnie grę, obok której wyświetla się żółte kółko z wykrzyknikiem. Gry nie da się uruchomić, ponieważ zdaniem konsoli plik jest uszkodzony. Nie jest to pojedynczy przypadek. Próbowałem zainstalować już kilka gier pobranych z internetu. W każdym przypadku występuje ten sam problem. Dodam, że wersje demonstracyjne pobrane z internetu i wrzucone na pendriva w taki sam sposób jak pełne wersje działają bez problemów. Ktoś zna przyczynę tego problemu? Proszę o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    uruchom konsole z eject (otwarcie tacki) jeśli zamiast menu konsoli odpali się xell

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

4. Surox

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po wciśnięciu przycisku do wysuwania tacki konsola uruchamia się w taki sam sposób jak po wciśnięciu przycisku do uruchamiania. Wyświetla się menu konsoli.

Czy możliwe jest, że ten problem pojawia się ponieważ robię coś nie tak podczas przerabiania formatu gry lub kopiowania jej na pendriva? Być może podczas zmiany formatu lub kopiowania te gry faktycznie ulegają uszkodzeniu? A może po prostu przeróbka, którą mam nie pozwala mi na instalowanie pirackich wersji gier z pendriva i dlatego wyświetla się informacja, że plik jest uszkodzony? Doradźcie coś, proszę. Próbowałem już chyba wszystkich sposobów znalezionych w internecie i żaden z nich nie działa. Co mogę robić nie tak?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 21, 2015
  5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Konsola jest przerobiona na LT sam napęd, nie masz RGH. Musisz grać z płyt.

6. Surox

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Słyszałem, że mając przeróbkę LT niemożliwe jest granie bez włożonej do napędu płyty. W moim przypadku gry, które miałem zainstalowane na dysku po zakupie konsoli działają bez konieczności wkładania płyty do napędu.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    zostały zakupione przez xbox live

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

8. Surox

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na dysku nadal znajdują się "save'y" do co najmniej 50 gier. Jestem niemal pewny, że nie były to gry kupione przez Xbox Live. Nie wydaje mi się, żeby osoba, od której kupiłem konsolę miała masę oryginalnych gier i mówiła przy tym, że są to pirackie wersje pobrane z internetu. Jakieś inne możliwości?

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie ma innych. Save o niczym nie świadczą, mogł grać z płyt.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum