1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przycinające się GTA IV.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pij11, Styczeń 11, 2013.

1. pij11

pij11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. mam Xboxa elite 120GB z plyta glowna jasper. nie wiem czemu ale gta iv mi sie strasznie przycina. jak cokolwiek wiecej sie dzieje na ekranie to odrazu fpsy tak spadaja ze nei da sie grac. w multi jest to samo i nawet czasami gorzej. moze ktos juz spotkal sie z takim problemem? bardzo prosze o pomoc, jakies wskazowki... dodam jeszcze, ze np. bf3 nie tnie mi sie albo sniper elite. blagam, prosze o pomoc bo krewa mnie zalewa :D

cokolwiek wiecej sie dzieje - jakas wieksza liczba przechodniow lub samochodow albo jak patrze sie w budynki, jezeli mowa o np. poscigu z policja i o roznej masci wybuchach to NIE DA SIE GRAC :/

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. HASEE

HASEE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    gra na dysku zainstalowana??
    jeśli tak to spróbuj wyczyścić pamięć podręczną dysku

4. pij11

pij11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. elbartoo

elbartoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    mam podobny problem a konsola ma nie całe 2 miesiące . gta tnie sie strasznie tak samo risen 2 czasami pes 2013 wydaje mi sie że poprostu gry mam nagrane zwykłą nagrywarką nie ihas i nie są zainsrtalowane na dysku

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    ja mam gta 4 w GOD na SLIM'ce z RGH i chodzi elegancko, nie wiem czy to możecie mieć spowodowane..

wrzućcie jakieś gameplay'e jak dacie rady

7. adam458

adam458 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    chełmek
    Odp: Przycinające się GTA IV.

Mi też fpsy spadają na jasper z RGH, ale kolega wyżej pisze ze ma god, ja sam nie wiem czym przerobiłem jeżeli na xexa to jutro jeszce spróbuje druga wersję i się zobaczy co będzie

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

8. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Kolego co do tego PES-a to PES tak ma. Jest to spowodowane dźwiękiem 5.1 ,który jest nie dostosowany(ten błąd jest w PES od bodajże 2010),jeżeli w konsoli masz ustawiony dźwięk digital albo w grze to będziesz tak miał,mi dopiero po ostatnim patchu ten błąd zniknął.
    Co do GTA,nie wiem co rozumiesz przez pojęcie ścin,bo GTA ogólne koślawo chodzi,mi tam przy wybuchach akurat nie scina,ale jak za szybko wejdę w zakręt albo coś,ale się tym nie przejmuje bo na tłustym PC też mam problemy z GTA IV

9. elbartoo

elbartoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    możliwe że masz racje co do GTA , klocek jest za cienki , a co do PESa dość często strasznie klatkuje przez około minute po uruchomieniu meczu

Wczytywanie...

Poleć forum