1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przycinanie dzwięku w grach na x360 slim.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez VIPDELFIN777, Sierpień 28, 2014.

1. VIPDELFIN777

VIPDELFIN777 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam . mam pytanie co może być winą przycinania sie dzwięku w grach w x360 slim,przy połączeniu hdmi na tv lcd 40 cali.pytam bo piorun spalił mi płyte główną w tv i nie wiem czy po hdmi nie poszło napięcie na xboxa.Płyte w tv wymieniłem ,i po wymianie płyty tv działa ale nie mogĘ zdiagnozować problemu z dzwiękiem własnie zaraz po wymianie dzwięk na dvb- też się przycinał tv ma wbudowany mpeg 4 , a efekt był taki jak przycięta płyta gramofonowa i spowolnienie dzwięku w mowie na dvb-t..wczoraj wymieniłem zasilacz antenowy i dzwiek na dvb-t jest chyba póki co okey ,natomiast na x360 po hdmi dzwiek się przycina w takiej własnie formie płyty gramofonowej.w połączeniu x360 z tv wymieniłem kabel hdmi i grałem tez na kompozycie na tej takiej przejściówce na euro w którą wpina sie czincze i w euro przy tv niby wtedy jest okey. ale mało czasu jeszcze garłem. co zrobić jeśli na przejścówce z av( na euro dzwięk będze okey ) a poprzez hdmi będzie się przycinał.czy możliwe jest ze padł wtyk hdmi( na starej płycie głównej w tv dzwięk przez hdmi był okey na xbox 360.) ,czy karta dzwiękowa była by winna tego przycinania. generalnie xbox działa na hdmi i na av . wszystkie tryby są dostępne zarówno na hdmi jak i av.wszyskie rozdzielczości sa obsługiwane na hdmi ,na av pal-50 i pal 60 działa.na obóch wyściach dzwięk i obraz jest. natomiast nie jestem tylko pewnien czy na przewodzie av też dzwięk sie przytnie bo za krótko grałem.

Wczytywanie...

Poleć forum