1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przycinanie się konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bartezek, Styczeń 16, 2014.

1. Bartezek

Bartezek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mszana Dolna
    Od początku...

Przywróciłem mojego xboxa do żywych poprzez wymianę lasera i kupienie nowego dysku. Wraz z nowym dyskiem pojawiły się nowe problemy.
    Po paru minutach używania zawsze dochodziło do restartu i wywalenia błędu e68. Naprawiłem to banalnym sposobem - dmuchnięciem w wejście pod HDD w Xboxie. Od tej pory działa, jednak żeby nie było za dobrze to xbox regularnie zaczął się przycinać. Nie tyle co w grze, ale w normalnym poruszaniu się po menu. Co się dzieje? Czy to oznaka nadchodzącego RRoDa? Jest to Arcade. Proszę o pomoc.

Przerobiony softem L.T 3.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A bez dysku jest oki? Może być uszkodzony port od hdd lub uszkodzony dysk.
    Edit jak się wiesza i bez dysku to znaczy ,że rrod się zbliża i może wymienić pastę pod gpu/cpu.
    I jaka data produkcji?

Wczytywanie...

Poleć forum