1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przycisk eject nie "odbija"

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Respev, Kwiecień 22, 2009.

1. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Sąsiad pojechał ostatnio przerobić xboksa 360 na giełdzie (swoją drogą nie wiem, jak można wpaść na taki pomysł). Po tygodniu gość oddał mu konsolę, znajomy wrócił do domu ucieszony, chce włożyć płytę a tu zonk - przycisk eject nie odbija. Pojechał na giełdę i już nie mógł znaleźć tego gościa. Nie wiecie jak to naprawić? Rozebrałem mu konsolę i eject leży tam gdzie powinien, jednak nie odbija.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bliss

bliss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    btm
    byc moze wlacznik sie zepsul... jak rozebrales konsole to wiesz jak to wyglada ... ten plastik od eject wlasciwie uruchamia otwieranie/zamykanie w pprzycisku na spodzie konsoli... sprawdz go tam moze sie wcisnal jakos bokiem i nie moze wyjsc... druga sprawa to moze ten plastik jest tam ulamany.

4. Respev

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Plastik nie jest złamany, plastik wchodzi jak go naciskam w dolnej części (tej nie widocznej jeśli się nie zdejmie obudowy). Jedynie co, to nie odbija część, która jest widoczna po złożeniu obudowy.

5. bliss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    btm
    mozesz zrobic zdjecie tej czesci eject z kazdej strony?

6. mateusz232

mateusz232 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wyczyść miejsce gdzie przycisk wchodzi w obudowę (jest tam takie nie zrobie zdjecia bo mam plomby ;/ )

7. Respev

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    No teraz wam nie zrobię, bo sąsiada nie ma w domu. Pamiętam, że od strony wewnętrznej był płaski. Czy w obudowie nie powinno być jakiegoś bolca czy czegoś w tym stylu? Część przycisku, która jest widoczna po złożeniu obudowy jest przymocowana do takiego rowku w obudowie, a w tym rowku nic nie ma (po prostu rowek i tyle, żadnej sprężyny itd). Jak u siebie rozkręcałem obudowę to nie wiem jak wyglądał eject, gdyż nie zwracałem na to uwagi, a nie chcę rozwiązywać problemu znajomego rozkręcając swojego xboksa.

Jak nie widziałeś otwartej obudowy to nie radź.

8. mateusz232

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    miałem juz 4 konsole popsute i kazda rozkrecalem wiec wiem jak wyglada obudowa.... Teraz kupiłem xa jeszcze na gwarancji wiec nie moge rozkrecic budy...

9. Respev

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    No to w takim razie powinieneś wiedzieć, że jakby tam był brud, to żeby to hamowało odbijanie ejectu, pod przyciskiem musiałaby się znajdować kilku milimetrowa warstwa brudu.

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    żadnych sprężynek nie ma, sprawdź czy guzik na płycie głównej odpowiedzialny dobrze działa czy cyka. Jeszcze istnieje możliwość że ten plastikowy guzik na dole co w chodzi w dziurę obudowy nie ma bolca bo się złamał

11. novak512

novak512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Iława/Gdańsk
    najpierw sprawdź czy guzik zaznaczony cieńszą strzałką odbija (klika), jeżeli tak, to raczej jest on sprawny. Drugą rzeczą jaką powinieneś zrobić to upewnienie się, że przy składaniu obudowy plastik zaznaczony na dodatkowym zdjęciu wchodzi idealnie pomiędzy 2 wtłoczenia zaznaczone czerwoną linią w prawym dolnym rogu zdjęcia.
    W dziurkę z przyciskiem (zaznaczoną cieńszą strzałką) powinien idealnie pasować bolec od przycisku.

http://img141.imageshack.us/img141/9199/ssssssssssssssssssssssso.jpg

12. Respev

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    No to napisałem - nie odbija.

Pierwsze - tak, wchodzi idealnie.
    Drugie - pasuje idealnie.

13. mateusz232

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No i mi własnie chodzi o to pod ta czerwona linia pamietam czasem przycisk az zaskakiwał na tym :p

14. bliss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    btm
    to samo bym radzil gdybym dostal te fote ;]

Wczytywanie...

Poleć forum