1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przycisk guide do pada x360

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez ads4se, Styczeń 26, 2016.

1. ads4se

ads4se Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    BDG
    Jak w temacie, kupię oryginalny przycisk guide do pada x360.

Może ktoś ma części do padów, bo jakiś mongoł zepsuł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tuser

tuser Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Za grosze kupisz na allegro, sa cale zestawy. Wszystkie przyciski lacznie z obudowa pada to koszt bodajze 30 zl

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

4. ads4se

ads4se Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    BDG
    No tak, wiem. Od chińczyków nawet za 15 dostałbym taki fajny przezroczysty plastik ale mi nie o to chodzi.

Chciałem ORYGINALNY przycisk (tylko jeden) "guide" bo cały pad jest oryginał. Może ktoś ma części do padów akurat i za "piątkę" chce się pozbyć.

Jakiś mongoł zepsuł, wymienił na taki właśnie podrabiany co trzeba prawie pcb na drugą stronę przecisnąć żeby menu włączyć.

Wczytywanie...

Poleć forum