1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przycisk się nie świeci, nie łączy z padem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TrusieK, Kwiecień 5, 2013.

1. TrusieK

TrusieK Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam problem na który nie udało mi się znaleźć żadnego rozwiązania.

Mianowicie jeszcze kilka dni temu konsola działała, wczoraj natomiast włączyłem ją i wyglądało na to, że wszystko ok - wyświetliło się normalnie menu. Kiedy spróbowałem włączyć pada to nie mógł on znaleźć konsoli i tak jest cały czas.

Włącza się menu ale w ogóle nie świeci przycisk on/off i żaden pad nie chcę się połączyć.

Ktoś ma jakiś pomysł co powinienem zrobić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    synchronizuj pada z konsola jesli nie dziala zobacz przycysk w konsoli do synchronizacji dziala poprawnie . komus na forum sie zepsol i musial sciagac przedni panel zeby przycisnac i powiedz czy swieca sie swatelka w kolko podczas wyszukiwania na padzie jak i w konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum