1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przyciski na padzie od XBOX360 działają tylko na "krótkie" przyciśniecie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AssasinM, Czerwiec 15, 2015.

1. AssasinM

AssasinM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, Mam XBOX360 z przeróbką RGH, problem pojawił się z nienadzka i dotyczy tego, że niektóre przyciski na padzie działają tylko na krótkie przyciśnięcie i nie reagują na przytrzymanie. Sprawia to ogromny problem w niemal każdej grze, bo w fife np. nie mogę wyregulować siły strzału w Enemy front nie mogę biegać, w Assassinie przepychać się przez tłum przez co nie mogę ukończyć nawet samouczka. Problem pojawił się po instalacji Assassina ale nie wiem czy ma to coś wspólnego, do tej pory wszystko działało dobrze. Sprawdzane na dwóch padach, dashboard zaaktualizowany. Nie mam pojęcia co zrobić, a moja konsola praktycznie stała się przez to bezużyteczna.
    Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum