1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przydzielenie części miejsca na pendrive dla x360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez azi, Styczeń 4, 2012.

1. azi

azi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    witam, szukam od 2 dni, jak mogę przydzielić np 1gb na 4gb pendrive dla x360? zrobiłem tak juz kiedys na jednym pendrive, jednak on nie jest mój i potrzebuje zrobić to samo na drugim pendraku. Naszukałem się juz jak tylko moglem i niestety nie znalazłem albo nie umiem szukać. I nie chodzi mi o format całego pendrive dla xboxa bo to wiadomo jak zrobic, chce przydzielić 1gb miejsca dla niego.
    prosze najlepiej o jakis link do tutoriala, moze byc po angielsku. z góry dziekuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    o ile pamietam gdzieś się ustawiało przydział miejsca na danego pena w ustawieniach

4. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie do końca rozumiem. jeśli sformatuję pendrive w X360 to nie nada się on do normalnego użytku?

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    nada

6. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Przed samym potwierdzeniem formatowania (przystosowania) pena masz pasek, który możesz przesuwać dowoli (lewy analog, lub ''krzyżak''). Reszta zostaje bez zmian.

Sent from my U20i using Tapatalk

7. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Musisz kliknąć bodajże Y i tam będzie opcja (pasek) ile nadać przestrzeni dla xbox 360

Wczytywanie...

Poleć forum