1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przygotowania do zakupu XBOXa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rodak, Lipiec 16, 2010.

1. Rodak

Rodak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, jak widzicie po moim stanie postów jestem zielony i wesoły na temat XBOXów :whistle:. Dlatego po niedługim czasie przeglądania aukcji na allegro, zacząłem poszukiwania odpowiedniego forum. Mam nadzieję że dobrze trafiłem i doczekam się pewnych rad od zagorzałych fanów pudełka. Jako że w wakacje pracuje na weekendach i wpada mi przy tym trochę grosza, postanowiłem że przeznaczę je na zakup konsoli na zimowe wieczory. Podstawy do zakupu już mam dobre, po w domu stoi telewizor LG FullHD 42' i mam zamiar dokupic głośniki Creative 5.1 z ogromnym subwooferem. Czekam na rady jaki model kupic, a przed jakimi uciekac. Mam zamiar kupic używke, bo watpie aby fundusze pozwoliły mi na zakup nówki. Wiem że znajomy kupując w MM zapłacił ok. 600zł. Mam nadzieję że fundusze do ~500zł wystarczą, bynajmniej na wersję Arcade.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Były takie tematy, użyj opcji szukaj.

4. Rodak

Rodak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak ale ceny zmieniają się w ciągu kilku tygodnii, i chciałbym wiedziec za jaką rozsądną cenę mógłbym kupic XBOX-a i zeby mi wiernie służył przez min. 2 lata. Czy dałoby radę zakupic dobrego XBOX-a w cenie ok. 450 zł, czy taki pomysł wyrzucic do kosza ?

5. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupisz za 450 zł ale warto się zastanowić czy nie lepiej dołożyć i mieć nówke. Kupując używany sprzęt nie masz pewności czy nie był przerabiany/naprawiany itp.

6. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    2 lata to bardzo długo dla XBOXa i nikt poza MS nie da Ci na tyle gwarancji. W tej chwili najlepszy zakup to nowy Jasper z rocznika 2010, ale za kwote jaką podałeś wątpie żeby udało Ci sie coś kupić (patrz temat o promocji w EuroAGD). W tej cenie możesz dostać Jaspera z 2009 roku albo falcona. Jeżeli trafisz na dobrze serwisowanego to powinien Ci długo służyć.

7. Rodak

Rodak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeglądałem aukcje na allegro i do 500zł jest szansa zakupu Jaspera, czyli tego mniej awaryjnego XBOXa. Jakieś większe są różnice po za tym że są bardziej wytrzymałe ? Muszę jeszcze o czymś wiedziec przy zakupie ? Jakie gry polecacie aby zakupic na początek, aby dawały jak najwięcej frajdy i pokazywały wszelkie możliwości konsoli. Gustuje w ścigałkach ale czasami lubię wymachiwac bronią.

8. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Poczekaj jeszcze kilka tygodni to ceny Arcade spadną, bo wyszedł nowy model Xbox'a. Wtedy pewnie złapiesz coś koło 500 zł nawet nówkę.

9. tolman

tolman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z głośnikami 5.1 to się zastanów bo ciężko takie cudo podłączyć do xboxa. W sensie, żeby uzyskac prawdziwy dźwięk 5.1. Bo jeżeli chcesz mieć stereo na 6 głośnikach to spoko.

10. Rodak

Rodak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aż takim melomanem nie jestem, wystarczy mi aby lepiej grały od tych zamontowanych razem z TV. Będę szykował się do kupna dopiero na początku sierpnia lub w połowie. Wtedy dopiero będę miał fundusze na jego zakup i myślę że trafię wtedy na niższe ceny. Ale wiem że będę szukał Jaspera i chociaż z dyskiem 120GB

11. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Trzeba uważać czy zbanowany/niezbanowany, czy napęd nie zjechany, wygląd padów, czy plomby nieruszone i brak śladów otwierania bo inaczej brak gwarancji. Jak nie grasz online to polecam freeboot/xbr, ale oczywiście nie za tą cene.
    Ze ścigałek forza3, NFSy. Z FPSów Call of duty MW2, battlefield Bad Company 2, Halo 3 ODST.

12. Rodak

Rodak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z góry mówię że nie będe grał na piratach, tak samo nie będę przerabiał XBOXa. Wolę pograc na multiplayerze i dodatkowo miec święty spokój z innymi pierdółkami przy graniu na nielegalach. Dobrze że powiedziałeś mi o tych plombach, będe napewno prosił o dodatkowe zdjecia.

Edit
    Sorki że bez edycji, ale celowo chcę podbic temat do góry aby mnie ktos usłyszał. Co to oznacza że flashowany był napęd ? Bo flash inaczej jest rozumiany na temat iPhone i Symbiana a zapewne inaczej XBOX. Tutaj jest link do aukcji - XBOX360 PRMIUM DYSK PAD+ładowarka+ gr OKAZJA!!!!! (1151115794) - Aukcje internetowe Allegro

13. czarny321

czarny321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Flash czyli przeróbka.

edit : ta konsola to stary model, przerobiona , nie kupuj jej

14. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak już używkę,to Jaspera 2009 arcade,albo dozbieraj do nówki,ale też jasper.Z gier to Forza Motosport 3,Split/Second Velocity,Nfs,Burnout Paradise.Tak to koniecznie Gears Of War 2,Gta 4+ Dodatki,itd...Mnóstwo jest fajnych gier na xboxa,nie pożałujesz zakupu.

15. Rodak

Rodak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej, czyli szukac z używek tylko i wyłącznie Jaspera. Wolę na początku dołożyc niż później martwic się naprawami.

16. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    http://www.gamestation.co.uk/Consoles/Xbox-360/Xbox-360-Arcade-Console/~r418142/

Pre-owned (używany) za 90 funtów (~430zł). Mailowałem do nich bo sam też chcę kupić i napisali że mają same Jaspery.
    Do każdego używanego dają gwarancją roczną Microsoftu bodajże, a za dodatkowe 20 funtów możesz sobie przedłużyć gwarancją M$ na 2 lata + dostajesz 2 lata serwisu od nich.

Albo możesz kupić nowego za 120 funtów z normalną gwarancja, bo w sumie dodając tą gwarancję do uzywanego różnica to tylko 50zł

Gamestation to dobry sklep, można im zaufać

17. Rodak

Rodak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za link do polecanego sklepu, jak z przesyłką ? Właśnie jak to jest z tymi przesyłkami, czy są to aż takie delikatne sprzęty że mogą nastąpic jakieś uszkodzenia podczas transportu typowo przez pocztę ?

18. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    U nich przesyłka do PL wynosi 2 albo 3 funty więc tanio.
    Kupowalem u nich parę gier i przyszły w idealnym stanie, kolega kupił od nich PS3 i też nienaruszony stan

19. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
Wczytywanie...

Poleć forum