1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przygotowanie gry do wypalenia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Askatras, Czerwiec 18, 2011.

1. Askatras

Askatras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Na początku chciałbym przeprosić za umieszczenie tematu w tym dziale ale nie widziałem innego dla takiego `noobskiego`` pytania więc.
    Witam,zacznę od tego że dopiero zamierzam przerobić xbox-a.Zakładam że będzie to LT+1.9 *chyba że polecacie inny.
    Więc wg. poradnika na Tym forum jeśli gra ma wave np. 11th to ma być ss2.
    Postępowałem zgodnie z nim i nie mam pewności czy to mi pójdzie

Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    na początku to ściągnij w ogóle nową wersje abgx 1.0.5

jeśli chcesz grać na necie to musi mieć SSV2 jeśli nie chcesz to może być SSV1

4. Askatras

Askatras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    więc sprawa z abgx360 wygląda następująco , zassałem wersje 1.0.5 ze stronki autorów ale pomimo to wyświetla się komunikat o aktualizacji

czyli przy tym configu mogę grać offline ?

5. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak najbardziej możesz palić i grać ;) ale dziwi mnie że przy SSV2 masz not trusted bo u mnie zawsze jest trusted

Wczytywanie...

Poleć forum