1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przygotowanie gry z xboxa 1 pod LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamil105, Październik 5, 2013.

1. Kamil105

Kamil105 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam kilka pytań dotyczących wypalenia gier z xboxa 1 na xboxa 360, oczywiście mam dysk więc chciałbym spróbować z grą Jet Set Radio Future która jest niby kompatybilna.

1. Czy jeśli mam konsolę PAL grę muszę też ściągnąć w wersji pal?
    2. Czy trzeba jakoś specjalnie ustawiać IMGBurna by prawidłowo wypalić obraz?
    3. Czy muszę wypalić grę na DVD+R DL? Czy na DVD-R Verbatim też pójdzie skoro gra jest jednowarstwowa?
    4. Mam najnowszego dasha ze wszystkimi dodatkami typu avatars editor itd. czy muszę dogrywać jakiś specjalny emulator? Mam bana więc nie mogę się podpiąć pod livea. Wiem że wyszły różne wersje tego emulatora więc skąd mogę pobrać najnowszą? Ewentualnie jest ktoś mi w stanie podesłać plik .XEX z emulatorem?
    5. Czy trzeba ten obraz z xboxa 1 jakoś specjalnie patchować by ruszył na Xboxie 360?

To chyba tyle. Liczę na szybką odpowiedź.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum