Przygotowanie i nagranie gry - krok po kroku

p9p

Użytkownik
Użytkownik
zaznacz w abgx autofix-3 adjust angle 359
 

kzuk6o

Świeżak
Świeżak
dzięki już prbuje jak co pisz na gg 11373155
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam trochę inny problem.. Program 7zip wypakował mi grę, lecz stwierdził, że w obrazie jest błąd CRC i tu rodzi się pytanie, wypalać grę, czy nie?

PS. Part ściągałem kilka razy i cały czas to samo.
 

p9p

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywając płyte z błędem CRC gra się zawiesi w połowie lub wcale nie odpali
 

rysio024

Świeżak
Świeżak
podany link do abxb360 nie dziala prosze o odnowienie
 

kakis193

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich mam taki problem chce wypalic plyte z gra ale niemoge
wypalilem gre przez clone cd zrobilem wszysko zgodnie z opisem plik ISO potem dvd itd.
wszysko ladnie pieknie zaczelo sie nagrywac i przy 100% wyskoczyl komunikat w stylu nagrywanie nie powiodlo sie, probowalem tez imgburnem ale tam nie ma mojej nagrywarki i niewiem jak to wlaczyc by sie nagralo,zastanawiam sie czy to nie wina nagrywarki ktora mam w laptopie firma jej to matshita UJ-860S
prosze o pomoc i z gory dziekuje :)
 

p9p

Użytkownik
Użytkownik
Na jakiej płycie nagrałeś :eek:
 

misieq360

Banned
Płyty Emtec działają - sprawdzone 10/10 wałeczek calutki poszedł kolejny również myślę, że tyle płytek wystarczy na potwierdzenie ich niezawodności :)
 

kakis193

Świeżak
Świeżak
Na jakiej płycie nagrałeś :eek:
omega DVD+R DL
 

p9p

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywarka matshita UJ-860S w laptopie ma problemy z płytami Omega :eek:
Polecam płyty Verbatim
 

kakis193

Świeżak
Świeżak
Czyli jak zmienie plyty powinno sie normalnie nagrac tak??
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
Czemu jak nagrywam gre Forza 3 to w czasie nagrywania jest przy 38% i jest błąd a za 2 razem przy 40% to samo
Może dlatego że nagrywam na płyty Media-Tech???
 

InPirats

Banned
mam pytanie jak pobiorę grę forze 3 to,żeby grac offine to muszę dwie płyty nagrywać i potem kopiować na dysk w ixsie? czy wystarczy jedną płytkę pierwszą nagrać i będzie działać gra?
 

gruchus

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie jak pobiorę grę forze 3 to,żeby grac offine to muszę dwie płyty nagrywać i potem kopiować na dysk w ixsie? czy wystarczy jedną płytkę pierwszą nagrać i będzie działać gra?
nie, wystarczy pierwsza plyta. 2 DVD to tylko kilka aut i pare tras dodatkowych, nie potrzebne do gry offline
 

Do góry Bottom