1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przygotowanie Xboxa do sprzedaży

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Roman360, Grudzień 31, 2012.

1. Roman360

Roman360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Planuję sprzedać swojego Xboxa. Co trzeba zrobić by usunąć powiązanie mojego konta live.com, które muszę zachować ze względu na to że mam tam inne rzeczy niezwiązane z xboxem. Konsolę trzeba jakoś sformatować czy jak? Gry bardziej opłaca sprzedać razem z konsolą czy osobno? Mam trzy gry, w tym Battlefield 3. Do Battlefielda mam dokupione Premium, da się to odsprzedać? Golda mam wykupionego do października 2013 da się go odprzedać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    gold masz przypisany do profilu wiec jezeli chcesz zachowac profil to gold zostaje u ciebie, aby pozbyc sie wszystkiego wystarczy usunac swoj profil, jak chcesz mozesz sformatowac dysk ale wtedy wszystko co masz sciagniete przepada lacznie z premium z BF, gry sprzedaj osobno, premium z BF jest na dysku wiec to mozesz sprzedac razem z konsola

4. Roman360

Roman360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wracam do tematu. Wtedy jednak nie decydowałem się na sprzedaż i zabieram się za to ponownie teraz.

Zastanawia mnie sprawa Battlefielda 3 a dokładnie multiplayera. By grać w multi trzeba wpisać kod 'online pass'. Ja już go oczywiście wykorzystałem. Czy to oznacza że po sprzedarzy tej gry jej nowy właściciel nie pogra sobie w multi? Ten kod do multi łącz się z konsolą czy z kontem live na które się logowałem?

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Kod przypisuje się do konta. Tym samym nabywca juz nie pogra na live chyba że dasz mu konto.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a wlasnie ze bzdura, Online Pass przypisuje sie do KONSOLI a nie do konta wiec mozna grac na kazdym koncie na danej konsoli online

7. andyyy

andyyy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Online pass przypisuje sie i do konta i konsoli zalezy jak licencja przenieś licencję sciągnij przepustkę usuń profil i możecie grać oboje on na swoim profilu i ty na swoim

Wczytywanie...

Poleć forum