1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przygotujcie się na egzo zabawę – tryb Exo-Zombies z Call of Duty: Advanced Warfare

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 27, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Od dzisiaj posiadacze Xboksów One oraz Xboksów 360 będą mogli wypróbować nowy tryb w Call of Duty: Advanced Warfare. Jeśli nie jesteście pewni, czy taka zabawa przypadnie Wam do gustu, zobaczcie ponad 40 minut rozgrywki ze skaczącymi zombiakami w roli głównej.

Dodatek Havoc dzisiaj debiutuje na Xboksach One oraz Xboksach 360. Podobnie jak w przypadku ostatnich odsłon Call of Duty, Microsoft zapewnił sobie pierwszeństwo w dodatkach. Aktualnie nie otrzymaliśmy informacji na temat debiutu DLC na pozostałych platformach.

Zaprezentowany materiał przedstawia dwie pierwsze rundy w Exo-Zombies – na początku gracze nie posiadają egzoszkieletów, są bardziej podatni na ataki, jednak po chwili zainteresowani otrzymują te nowoczesne zabawki i wtedy rozpoczyna się prawdziwa rozgrywka.

Należy pamiętać, że również przeciwnicy mogą posiadać nowoczesne szkielety oraz autorzy przygotowali różne wersje rywali. Jest to na pewno miły element, który urozmaica zabawę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheG4brieL

TheG4brieL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja kupiłem Cyfrową Wersje Pro i nie mogę pobrać DLC. I to nie tylko ja mam takie problemy. Śmiech na sali...

4. xeoPL

xeoPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    To samo u mnie. Nie ma to jak kupić kota w worku. Ostatni raz tak zrobiłem.

Wczytywanie...

Poleć forum