1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przyjemnośc z gry ;O - w innym jezyku niż PL.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aragorn123, Grudzień 22, 2009.

1. aragorn123

aragorn123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakie czerpiecie przyjemności gry jeśli jest po Angielsku ,a za bardzo tego języka nie znacie ;p ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lionix

Lionix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Normalnie, grajac, jak nie znam języka, to nie kupuje RPG itp. ;]

Np przy GTA bawiłem się świetnie, a nawet nie czytałem co jest napisane (bo rozumienie połowy to żal )

4. HarryOnALeash

HarryOnALeash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupia Kapitulna
    Ja się nie przejmuję tym ,że niekiedy nie jarzę połowy tekstów. Przyznam, że trochę już przez te wszystkie gry się nauczyłem angielskiego.
    Tak jak kolega wyżej napisał-jeśli jakaś gra RPG nie jest z polskimi napisami to nie kupuję (Borderlands jest wyjątkiem)

5. kamien89

kamien89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rpg po angielsku odpada, natomiast wszelkie inne gry jak najbardziej. Dzięki temu nauczyłem się sporo i lubię grac w gry z językiem angielskim.

6. Lionix

Lionix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Mimo wszystko po polsku jest przyjemniej :p Ja nie rozumiem tych ludzi co wolą grać w języku EN (mowa o polonizacji kinowej).

7. aragorn123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może wiem ,że to głupie pytanie ,ale gry Rpg to co to za gry ?

8. lagwa

lagwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    RPG to Role Playing Game
    Na chłopski rozum, to taka gra w której chodzimy po świecie, nabijamy lvl, zbieramy itemki, rozwijamy postac, wypełniamy questy itd

9. aragorn123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tu to wymagany jest już zaawansowany Angielski

10. serok

serok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sochaczew
    hehe mi tez nie przeszkadza chociaz umiem na tyle zeby wiedziec co mam zrobic np. w falloucie. Najlepsze jest to ze nigdy sie angielskiego nie uczylem a umiem o wiele lepiej niz niemiecki ktorego sie uczylem 14 lat :)

11. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    U mnie z angielskim też nie jest jakoś perfekcyjnie i czasem mi to przeszkadza...
    Jeśli gra ma polską wersje napisy i dialogi to włączam tylko napisy a dźwięk zostawiam oryginalny... Lepiej mi się wtedy gra.

12. Insect

Insect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa/Kutno
    Lol co za temat ludzie czy juz kompletnie nie macie o czym pisac... moze nastepny temat to bedzie "czy wolimy myc sie ciepla czy zimna woda"

13. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja RPG kupuje polskie wersje a reszta może być po angielsku.

14. Skik

Skik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lektorzy jezyka polskiego w grach i filmach sa u mnie na szczycie listy "kill on sight" zaraz obok ksiezy oraz goscia, ktory wymyslil uzycie drewna w samochodzie :)

Jesli cos mi umknie wole przeczytac/wysluchac 2 razy, niz sluchac lektora czy dubbingu. Napisy mi nie przeszkadzaja

15. karpiu91

karpiu91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja wolę ang wersje językowe...tylko nieraz ciężko jest zrozumieć ze słuchu jak postać ma śmieszny akcent jak np. u Little Jacoba w GTA4 to włączam napisy ;D Unikam gier z polskimi subami, a co dopiero z dubbingiem, broń boże ;D

Ogólnie tłumaczenia gier są w większości przypadków spartolone :/

16. lord_seph

lord_seph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Little Jacoba ciężko ogarnąć:D za szybko mówi, ale z resztą w GTA jest łatwo. Ogólnie wydaje mi się, że chyba dobrze ogarniam angielski, dlatego często wole gry po angielsku niż w PL. Jak słyszę fatalną grę aktorską polskich aktorów podkładających głosy to mi się w żołądku przewraca. Ostatnio kumpel ze stancji kupił sobie Uncharted 2. Główny bohater ma tak niedorozwinięty głos, że masakra (aktor z Rodziny zastępczej [policjant]), nie wspomnę już o zkaszanionej wersji pl Assassina (1) na pc. Wyjątkiem jest chyba tylko Dragon Age. Kumpel mówił mi, że God Of War 3 robą w pl. Krotosem ma być LINDA:D Będę tyrał coś czuję.

17. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    Przy AC2 w ogóle nie mam tej przyjemności a w GTa 4 czy to dodatki czy to normal było fajnawo nawet

18. dawraw14

dawraw14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    CO ty chcesz od Boberka ? Może jego głos zbytnio do roli Nathan`a nie pasuje ale to co on potrafi zrobić z głosem przewyższa wszystkich innych buraków z Polski ,a co do Lindy w GOW3 nie wyobrażam sobie tego w ogóle :p

19. Hokkaido

Hokkaido Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    W AC 2 ustawiłem sobie na włoski i polskie napisy, polecam. Jeśli mówimy ogólnie o grach to mi angielski nie przeszkadza, nie trzeba się urodzić w kraju anglojęzycznym, żeby znać ten język. ;)

20. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dialogi zawsze w oryginalnej wersji (to znaczy, o ile jest ona angielska), napisy polskie lub angielskie.

Chociaż sporo zależy też od jakości tłumaczenia. Na przykład w takim Modern Warfare 2 polskie napisy są straszne (mam na myśli tryb multiplayer, ale tu mowa o menu/opisach broni, "perków" etc, które po przetłumaczeniu najzwyczajniej straciły sens, a nie o dialogach). W trybie dla pojedynczego gracza w jednej misji pomylono piechotę z pojazdami i na odwrót; gdzieś chyba przetłumaczono ksywkę jednego z bohaterów na polski (Roach) :p

Bardziej na temat - jeśli nie rozumie się gry, to przyjemność na pewno maleje, przynajmniej w porównaniu do osoby znającej dany język. Nie wspominając tu już o momentach, w których mamy jakieś złożone/niestandardowe zadanie do wykonania.

21. wilku1212

wilku1212 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wawa
    hmm a radze sobie jakos :)
    musiałem nawet przebolec dodatki do F3 W ang ale nie było tak zle :D
    udało mi się przejść :)

Wczytywanie...