1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przyjmę kod do xbox live na 48h

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DamianCHG, Marzec 24, 2012.

1. DamianCHG

DamianCHG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    Witam. Czy jest jakiś działający sposób na wygenerowanie kodu xbox live na 48 godzin?
    Jak nie to byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś mi odstąpił 2 kody, ponieważ chciałbym z kolgą wypróbować grę na live, bo jeszcze nigdy nie graliśmy :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. Logujemy się na swoje konto XBL na xbox.pl
    2. wchodzimy na stronkę: xbox360.mh-frontier.jp
    3. klikamy na czerwony pasek nad dwójką
    4. gdy wczyta się stronka klikamy w kwadrat z napisem xboxlive
    5. pierwszy kod jest trialem na 48h a drugi umożliwia pobranie dema Monster Huntera z japońskiego XBL.

działa w 100%

uwaga nie daje golda tylko gre na xbox live multi

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    raz, ze nie dałem pozwolenia na kopiowanie mojego 'poradnika' a dwa, ze nie lepiej bylo dac link do odpowiedniego tematu?

5. DamianCHG

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    to nie działa. Po naciśnięciu na kwadrat z napisem xboxlive przenosi mnie na strone account.live.com, żebym potwierdził adres e-mail.

6. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To działa tylko trzeba myśleć. Najpierw trzeba się zalogować na xbox.com potem dopiero naciskać na ten "kwadrat", a skoro prosi cie o potwierdzenie emaila to oznacza że tego nie zrobiłeś i nie możesz zalogować się na konto xbox.

7. DamianCHG

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    Loguje się na xbox.com i robie wszystko tak jak w poradniku. A ten e-mail do mnie nie przychodzi więc nie mam jak potwierdzić. EDIT. Jednak przyszło z opóźnieniem. Teraz powinno zadziałać.

Wczytywanie...

Poleć forum