1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przypadkowe wgranie oryginalnego NANDU na RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pi0trekk, Listopad 16, 2014.

1. pi0trekk

pi0trekk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szczecin, Poland
    Witam. Ostatnio przerobiłem swojego X360 na Falconie na RGH2. Wszystko niby ładnie działa, ale podczas codziennego grania wywalo freeze gry albo restart dasha. Wyczytałem że pomaga zmiana wartości Power Mode w SMC w nandzie. Tak też zrobiłem, ale nic to nie dało bo konsola od razu po załadowaniu dasha sie zawieszała i pomagało tylko odłączenie dysku i wywołabie programu flas***ącego przez oryginalny dash i xexmenu z pendrive. Przy kilku próbach z różnymi konfiguracjami przez przypadek wgrałem oryginalny dash z backupa od serwisu. I tera konsola włącza się tylko po wyłączeniu chipa przełącznikiem do oryginalnego dasha więc działa to tak jakbym "wyłączał RGH", a normalnie świeci się tylko czerwona lampka, zielona nie pika oprocz pierwszego szybkiego mignięcia, konsola nic nie ładuje, nie pokazuje, Xell po przycisku eject też nie działa (wcześniej działał). Proszę o szybką pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Serwis i programator nic innego nie zrobisz.

4. pi0trekk

pi0trekk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szczecin, Poland
    akurat tego się spodziewałem, ale jeśli jest i tak wgranie nandu, którego posiadam kopię zapasową, w ktorym i tak wywala mi gre po pewnym czasie, to raczej gość u którego robiłem nie powinien chyba kasy wziąć?

5. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nadpisałeś zmodyfikowany nand do rgh na orginalny , trzeba ponownie wgrać ecc programatorem i przez xell lub podobną aplikację simple nand flasher 1.2 z autobootem z poziomu xella wgranie nowego image rgh z usb lub już nowo utworzony rgh image od razu wgrać programatorem , jeśli masz programator i radzisz sobie z lutowaniem to dasz radę oczywiście sam to zrobić jak nie masz pewności zalecany serwis , raczej rgh do poprawy modyfikacji , na Falconie rgh 2.0 choć to zależy od konsoli Freezy nie dadzą się ustabilizować nawet po zmianie wartości Power Mode w SMC w nandzie , może pomóc zmiana chipa i odpowiednia konfiguracja przewodów itd szansa niewielka

Wczytywanie...

Poleć forum