1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przypisane do innej konsoli

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mojer, Lipiec 11, 2011.

1. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Ostatnio odnalazłem konto silver z RDR oraz COD4. W końcu mam chwilę czasu żeby sobie pograć wiec zaczynam ściagać na dysk. W tej chwili ciągnę RDR, ale moją uwagę zwrócił napis przy COD a mianowicie "przypisane do innej konsoli". Kiedyś już miałem to na dysku, tyle że musiałem go wymienić i teraz wszystkie gry ściągam na nowy hdd.
    Czy jest wogóle sens ściągać tego Calla jak się nie uruchomi albo coś. Czy sprzedający zrobił mnie w konia i jeszcze raz to konto z grami sprzedał... hasła nie zmieniałem

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtas011

wojtas011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Piekło
    Z tego wynika że sprzedający sprzedał to konto jeszcze raz.

Wczytywanie...

Poleć forum