1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przypisanie gier do innego profilu?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysiupoc, Maj 28, 2011.

1. krzysiupoc

krzysiupoc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Trójmiasto/Kartuzy
    Witam czy jest możliwość przypisania gry NON JTAG np. Torchlight do innego profilu (albo konsoli) na którego jest ta gra kupiona np.Gdyby zmienić w grze profile id device id console id to by działało????

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    powinna dzialac na kazdym profilu danej konsoli bo zakupione gry sa przypisane do konsoli a nie profilu

4. krzysiupoc

krzysiupoc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Trójmiasto/Kartuzy
    Tak tylko że ściągnęłem GTA 4 non jtag a profil jest uszkodzony i nie wiem co zrobić po prostu wszystkie profile non jtag moja konsola wykrywa jako uszkodzony.

Wczytywanie...

Poleć forum