1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przypisanie gry xbox 360 Gold do konta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Arnekses, Sierpień 9, 2015.

1. Arnekses

Arnekses Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Pisałem w poprzednim wpisie o tym problemie lecz nie dostałem jasnej odpowiedzi jedynie "Poprostu przypisz" lecz ja nie moge przypisac gry do mojego konta.W tym miesiace jest metro 2033 w xbox 360 gold wiec chciałbym sobie je dopisac do konta.Gdy wchodze w strone microsoftu xbox live , wpisuje w wyszukiwarke metro 2033 ( Obrazki poniezej ) pokazuje mi sie własnie takie cudo i nie wiem jak dopisac.Oczywiscie mam xbox gold jeszcze 3 miesiace wiec bez problemu powinno sie dopisac , nawet obok gry pisze "GRATIS" wiec nie wiem juz jak dopisac.Bede wdzieczny za pomoc obrazki ponizej jak wspominałem

1.jpg

2.jpg

PS.Nie mam xbox 360 , jedynie xbox one aby nie było nie jasnosci

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shrapner44

Shrapner44 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ostrołęka
    Z tego co pamiętam pierwsze przypisanie musi być z poziomu konsoli. Jeśli chcesz mogę Ci przypisać od siebie z konsoli.

4. Arnekses

Arnekses Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bede bardzo wdzieczny :) mam nadziej ze moge zaufac Ci , napisz prosze swoj numer telefonu.Napisze do Ciebie sms z danymi , oraz ustalimy godziny kiedy to zrobimy bo bede musiał smarfonem aktytowac logowanie na Twojej konsoli i po całej operacji zmienie hasło.Czuje sie bezpiecznie bo bez dostepu do emaila nie da sie za bardzo zalogowac ( dosc trudne ) ale i tak nie odbierz tego zle bede troche nie ufny :D po wszystkim moge sie jakoś odwdzieczyc ( jestem grafikiem )

Pozdrawiam

5. Shrapner44

Shrapner44 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ostrołęka
    Podałem na PW.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...