1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przyśpiewki FIFA 14

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Samurai, Październik 24, 2013.

1. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Witam

Mam pytanie otóż czy zostały poprawione przyśpiewki w Fifie 14 ? W 13 były za ciche , praktycznie niesłyszalne . Zrobili coś z tym ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fajfik

fajfik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Lepsze zespoły mają przyśpiewki dobrze wykonane...natomiast zespoły nazwijmy to z niższej półki już tylko ogólne... konsolę mam podpiętą kablem optycznym do kina domowego także wszystko słychać bardzo dobrze. To tylko moje spostrzeżenie nie wiem jak się sprawa ma z głośnością przez sam odbiornik TV.

4. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    A jeżeli chodzi o opcje w której można dodać własne przyśpiewki ? To jak to wygląda ?

5. fajfik

fajfik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tego co wiem do edycji Fifa 13 były gotowe paczki zrobione przez użytkowników forum ...już przekonwertowane tak aby można było sobie spokojnie wrzucic do fify. Także trzeba poszukac dokladnie na forum ;)

Wczytywanie...

Poleć forum