Przyszłe RPG. Które najlepsze ?

Air1

Użytkownik
Użytkownik
Jak wszyscy wiemy w najbliższym czasie na rynek wyjdzie sporo nowych rpg (głownie sequele tego co juz znamy)
Chcę znać wasze zdanie;ktora najlepsza ? czym sie bedą wyróżniac , co sądzicie o poprzednich czesciach , jak oceniacie.

Ja sam jestem za Wiedźminem 2 , po tym co pierwsza cześć zrobiła z rynkiem raczej wiekszosc bedzie za tym :D

Edit :
W AC doszło bardzo duzo nowych elementów sprawiajacych ze jest to RPG np. bedzie opcja rozwijania swojej grupy "podopiecznych",ulepszanie ich poziomu czy tez zwiekszanie ich mozliwosci .

Co do diablo III to nie mam pojecia , jezeli nie ma tam levelingu to moze jednak sie pomylilem ;p
 

stanko111

Użytkownik
Użytkownik
AC i Diablo 3 to raczej nie RPG, dodałbym do listy Two Worlds 2
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Wiesiek albo Diablo III, sam nie wiem :p
 

Dragonfirer

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie duże szanse na sukces ma polskie TW2, z tym, że jak na razie developer nie pokazał jakichś większych części gry, tylko mniejsze kawałki gameplayu - można powiedzieć, że oderwane od całości. RP zapowiada mnóstwo małych "szczegółów" takich jak bardzo rozbudowany system tworzenia czarów, wiele mini gier, alchemie, kilka trybów multi etc. masa fajnych pomysłów, tylko nie wiadomo czy to wszystko wypali. Oby nie było tak jak z pierwszym TW - "Oblivion Killerem" ;)

Gothic 4 zapowiada się na średniaka, na PC będzie wyglądać znacznie lepiej niż na konsoli.
 

gorn20000

Użytkownik
Użytkownik
Zapomniałeś dodać do ankiety Fallout New Vegas! gdyby był to bym na niego głosował.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
hahahaha
Diablo 3 - hack'n'slash
AC - gra akcji.


Dragon Age 2.
 

FATAEM

Banned
A gdzie TWO WORLDS II ?
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Tak dla ścisłości, Diablo to jak najbardziej RPG i to klasyk gatunku.
H'n'S to jeden z jego podgatunków np Diablo, Sacred.
A jeśli chodzi aRPG to czekam na Wiedźmina :)
 

rudy2007

Banned
Głupota tego tematu jest nie do zmierzenia. Jak mogę oceniać co jest lepsze a co gorsze na podstawie kilku filmików czy screenów? Żeby chociaż dema były to jeszcze mógłbym pojąć sens zakładania takiego tematu, ale w tym momencie to dla mnie spam.
Co do ankiety to Asasyn ma z RPG wspólnego tyle co piernik z wiatrakiem, Diablo i Fable to slashery z elementami RPG. Na liście brakuje dobrze zapowiadającego się Two Worlds II.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie bezcześć Asasynów i nie zamieszczaj ich z innymi rpgami -.-
Zagłosowałem na Wiedźmina 2, widzę że to będzie bardzo epicka gra jak mało która, tylko wątpię żeby wyszła na Xboxa, bo wszędzie o wersji konsolowej głos ucichnął... na gry-online.pl miesiąc temu było w encyklopedii Wiedźmin 2 na X360 PS3 i PC, a teraz od września jest tylko PC :/
 

SaintDominic

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
diablo 3 zmasakruje wszystkie gry tego typu pamietajcie tylko i wylacznie diablo ! ! !
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Fallout New Vegas, dla mnie absolutny must have, nie zależnie od recenzji czy opini innych. Porpostu uniwersum Fallouta dla mnie przebija każde inne unierwersum(diablo, AC, nawet Gwiezdne wojny ).
A w co jeszcze chciałbym zagrać? Fable 3.

AC to jest taki sam RPG jak mw2. Wszak w mw2 też levelujesz swoje postacie i ulepszasz zdolności...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja czekam na wszystko z ankiety + Fallout New Vegas
 

binki_2009

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie z assinami to zdeka przegiołeś nie wiem jak ty widzisz gry rpg troche cie poniosło już lepiej mogłeś wstawić Mass Efects 3 chociaż to też nie jest do końca rasowy RPG!
Głosuje na Wiedzmina2!
 

Martist

Użytkownik
Użytkownik
Argh! Jak można było pominąć Fallout:New Vegas, Two Worlds II, czy Dragon Age 2, a walnąć do ankiety o RPG, takie "rasowe erpegi" jak AC: Brotherhood, czy Diablo III. Jeżeli AC to cRPG to GTAIV też. No pomyślmy, przecież w GTA mozna sobie kupić nowe bronie, ubrania, zmieniać samochód - czyż to nie cech prawdziwego RPGa?

Głosuję na Wiedźmina 2, bo pierwsza część przypomniała mi, że współczesna gra nadal może mieć świetną fabułę, złożony gameplay i "to coś', czego próżno szukać w nowszych produkcjach.
 

Cinek_END

Użytkownik
Użytkownik
Mysle ze wiedzmin 2 ma duze szanse ale rowniez chetnie bym zagral w Diablo i Gothica :)
Assasin's creed jakos do mnie nie przemawial :p
 

jolziomxd

Użytkownik
Użytkownik
jeszcze w 2011 projekt dark czyli demon's souls 2, jest na co czekac, bedzie rozkurw.
 

Gears6542

Użytkownik
Użytkownik
Assassin i Diablo to nie RPG :p Wiedźmin 2 najlepszy.
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Wybrałem Wiedźmina - ta gra pokaże wielką klasę.
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Zagłosowałbym na G4, ale chodzi chyba o konsole, więc Gothic odpada. Czekam na Wiedźmina 2 i TW2. Jestem niemal pewny na 100% Wiedźmin wypadnie lepiej niż TW, ale ciekaw jestem, która z nich osobiście mi do gustu przypadnie. Czekam też na Fable 3, ale wydaje mi się, że to będzie najgorsza część serii. Niestety.

ps. zagłosowałem na Wiedźmina
 

Do góry Bottom