1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przyszłość naszej konsoli czyli ile jeszcze pogramy :)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez liqid, Luty 17, 2010.

1. liqid

liqid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witajcie jako ze mnie jak i pewnie nie tylko ciekawi przyszlosc naszej konsoli rozpaczynam ten temat.
    Jak nam wszystkim wiadomo Xbox360 jes juz z nami od ok 5 lat jego specyfikacja technicza jest znana jak i wydajnosc konsola zostala wydana przed jej konkurentem Playstation 3 lecz nie ustepuje jej jakoscia i grywalnoscia jesli chodzi o gry.
    Prosze fanow o nie pisanie postow typu "7 jajowy cell pleja wymiata itd :)"

W TEMACIE GENERALNIE CHODZI MI O GRY/GRYWALNOSC/GRAFIKE nie o awaryjnosc itd)

A wiec konsola ma juz 5 lat poki co wychodzace na nia gry wygladaja naprawde dobrze oczywiscie mowa o KOnsoli nie porownujmy jej grafiki do PC.
    Mysle ze z grafika na tym poziomie Xbox 360 ma jeszcze conajmniej paruletnia przyszłość wiadomo NATAL itd jak widac Microsoft nie ma zamiaru wydawac nowszej wersji czy chocby jej miniaturyzacji jak to od lat robi sony ze swoimi konsolami.
    Slyszalem gdzies ze support ma byc do 2012 roku (choc osobiscie watpie) to juz za 2 lata :/ jak sami myslicie skoro Microsoft tyle pakuje w promocje swojej konsoli i np project natal ile realnie bedziemy sie cieszyc z nowosci (gry) itd.

Pamietajmy ze w tym powiedzmy 2012 roku konsola bedzie miala 7 lat
    dla przykladu poprzednie konsole byly produkowane w przyblizeniu + wydanie gier
    Playstation 1994-1999
    PsOne 1999-2001 bodajze
    Playstation 2 \PS TWO 2000- 2008\9
    Playstation 3 koncowka 2006- do nadal

Sa to dane przyblizone z mojej pamieci ale tak mneijwiecej sie sprawa przedstawia od strony SONY z ktorym mialem wczesniej sporo doczynienia

wiec krotko i jasno jak myslicie przez jaki jeszcze czas bedziemy mieli nowosci na nasza konsole i jak dugo te gry beda jakos wygladac pamietajmy np ze gry na ps2 wydawane sa do dzis juz w minimalnej ilosci ale sa i ich grafika odbiega oczywiscie od np z xboxa czy ps3 ale wydawane sa to wazne.
    Rozpocznijmy dyskusje :) :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. baqubak

baqubak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Myślę że nasz kochany xbox jeszcze trochę pociągnie :), gry do tej pory wiele sobą oferują, grafika jest ładna i przejrzysta :). Moim zdaniem przez jakiś jeszcze czas będą produkowane gry na tą konsole

4. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    podobno nie ma planów wprowadzenia na rynek następcy X360 przed 2012 rokiem,oczywiście cykl życia sprzętu jest uzależniony od producentów gier i poczynań konkurencji,a te mogą wymusić na M$ zmianę planów...

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    a ja sądzę że do 2012 ujrzymy następcę jeśli nie to wszystkie konsole spadną na psy bo grafika z PC je wyprzedzi i robienie gier na konsole zrobi się po prostu nie opłacalne.

6. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja myślę, że Xbox tak ze 4 lata na luzach wytrzyma. Wbrew pozorom ta konsola ma jeszcze duży zapas mocy, a i działanie i wygląd gier jest uzależnione od optymalizacji ich samych :)

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    zależy na PC mamy już DX 11 a konsole stoją dalej na DX 9 trochę cienko, do tego coraz więcej firm interesuje się robieniem gier w trybie 3D za pomocą systemu 3D Vision który jest tylko na pc, a zrobienie tego na konsole jest w tej chwili nie możliwe, tak za takie bajery trzeba ładnie zapłacić dużo więcej od konsoli bo koło 4-5 tyś zł liczę w tym koszt 3d vision monitora który to obsługuje no i komputera, i właśnie dlatego konsole dalej się trzymają bo są tańsze chodź nie oferują tego samego, i w tym momencie ja sam nie wiem dlaczego kupiłem konsolę a nie uzbierałem 5 tyś zł na taki sprzęt hmm może z pazerności do szybszego grania bo na taki sprzęt trochę się zbiera, rozpisałem się no ale dobra pozdro ^^

8. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam nadzieję, że nowa wersja xbox'a wyjdzie nie później niż w 2012 roku. Nie ma co się oszukiwać. Gry nie wyglądają już tak rewelacyjnie na naszej konsolce. I proszę nie pisać, że w porównaniu do PS3 nie jest tak źle, bo po pierwsze to nie prawda, a po drugie jeśli Microsoft chcę nadal liczyć się na rynku konsol, to nie powinien zadowalać się tym, że jest porównywalny do Sony tylko wyznaczać nowe standardy. Wyobraźcie sobię tylko co byłoby gdzyby za rok Microsoft wprowadził konsolę, która graficznie przewyższała by PC'a. Kto wtedy kupował by stary model PS?

9. liqid

liqid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja wam musze powiedzec ze mam dosyc mocny komputer ale wole grac na konsoli :) zalozylem temat bo jestesmy sami ciekawi i jest o czym pogadac.. mimo ze mam te same gry na PC to i tak gram na konsolce :)

10. Rooness

Rooness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Konsola będzie na rynku dopóty dopóki będzie na nią popyt, no i na gry wiadomo ;)

Przykładowo ostatnio mieliśmy premiery Bayonetty, Dante's Inferno i zaniedługo FF XIII... na te gierki rzuciła/rzuci się cholerne grono fanów i maniaków...

Z roku na rok polepsza się standard życia wielu ludzi (czy aby na pewno?... no ale miejmy nadzieję), tak więc wiele osób jest już stać na kupno konsoli i nowej gry. Podsumowując wszystko zmierza ku lepszemu a ja stawiam na to, że ekipa Xbox'a zareaguje na poważnie dopiero wtedy, gdy zobaczą realne zagrożenie ze strony Sony ;)

11. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Moim zdaniem Xbox pociągnie do 2013-2014, bo coraz więcej PC-ciarzy uświadamia sobie, że nie opyla się ciągle ulepszać kompa, dzięki czemu rynek konsol się coraz bardziej poszerza :p

P.S Nie zamieniłbym nigdy konsoli(X'a) nawet na super PieCa :D

12. fojtas

fojtas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wodzisław Śląski
    ja właśnie tak stwierdzilem bo po co mam co roku wkładać do PC jak moge kupić konsole i tak też zrobilem i jestem zadowolony bardziej niż z grania na PC a ile jeszcze konsola nasza bedzie sie utrzymywać wsrod najlepszych hmm zobaczymy , oby jak najdłużej

13. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    2012 rok to koniec świata i koniec xboxa 360 .
    najbardziej mnie denerwuje ten naped :(

kude niech m$ wprowadzi napedy blu-ray to wtedy ta konsola bedzie najlepsza konsola na rynku. taka prawda ze na blu-ray kazda gra wyjdzie bo ma bardzo duzo pojemnosc. a niestety na dvd to my gracze xboxa nie pociagniemy dalej bo gry coraz nowsze wiecej zajmuja i my albo bedziemy na kilku plytach albo...

14. swistak1100

swistak1100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    ...już przecież Fallout 3 albo Mass Efect 2 zajmują ~~13-14gb i to jest oszałamiające, bo nie chce mi sie bawic z 2 płytkami...

15. Pawex09

Pawex09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krasnobród
    mysle ze xbox 360 pociągnie jeszcze z 2 lata może by wiecej dał rade jak by miał blu ray

16. Rooness

Rooness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dlaczego wszyscy tak się tym Blue-Ray'em jarają? :p Owszem nie twierdzę, że kiedyś przeminie era DVD na rzecz BR tak jak stało się to z CD na rzecz DVD, ale nie przesadzajcie, że DVD to aż takie złe wyjście.
    Przynajmniej łatwo ocenić czy gra zajmie nas na troche czy nie i czy ma do zaoferowania ładną grafike- ta która zajmuje kilka DVD na pewno na jakiś czas przykuje nas do fotela...

17. infi2009

infi2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pszczyna
    Nasza konsola będzie curent genem do 2012 . W 2012 będzie nowy xbox , lecz gry będa nadal produkowane na 360 ale nie będą one w tej jakości jak na tym nowym X :D to powinno wyglądać jak z X1 i 360 . M$ dopiero teraz skonczył z X1 .

18. MM314

MM314 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    A moim zdaniem ps3 i xbox360 jeszcze trochę pociągną, i tak obecnym rynkiem gier rządzą konsole, i co że pc ma lepszą grafe jak 80% produkcji to konwersje z konsol? I mam nadzieje że bd więcej ex'ów na x-klocka omijających PC

19. kaps3l

kaps3l Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pruszków
    Maksymalnie 2-3 lat Xbox pożyje. Biorąc pod uwagę, że jeszcze ma napęd dvd, to na pewno żywotności nie przedłuży.

20. ninja88

ninja88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przyszłóśc jest niewidoma

21. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Jeśli pojawi się zewnętrzny napęd BD, x360 będzie znów uciekał PS3...

Wczytywanie...

Poleć forum