1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przyszłość serii Assassin's Creed zaplanowana na najbliższe 20 lat

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 27, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Narzekacie na nadmiar gier z Asasynami w roli głównej? A może tak podoba się wam seria, że nie chcecie by umarła? Niezależnie od grupy w której jesteście, Ubisoft ma rozplanowane już produkcje z serii Assassin's Creed na najbliższe 10, a nawet 20 lat.

Na to składać ma się rozpisane kilkaset lat historii w uniwersum wykreowanym przez Ubisoft. Zdradził to główny scenarzysta serii - Darby McDevitt - który w trakcie transmisji na żywo dla społeczności ujawnił kilka interesujących faktów.

Po pierwsze - kolejne odsłony serii ponownie pozwolą odwiedzać nam współczesność, która zostać ma rozbudowana. McDevitt zdradził, że miasto Monteriggioni jest jego ulubionym i z niego może czerpać wzorce dla kolejnych gier. Dlaczego? Cóż...

McDevitt przyznał, że uwielbia pracować nad całą otoczką fabularną i razem z innymi scenarzystami w ciągu ostatnich dwóch lat stworzył dokument obejmujący 700 lat historii.

Na koniec zdradził, że ma poważne plany wobec Pierwszej Cywilizacji. Chciałby wrócić też do Juno i Minervy, ale jest świadom, że musi być to zrobione dobrze. Ale od tego nie można uciec i kiedyś pokazać graczowi to, jak żyła Pierwsza Cywilizacja.

Oski8882 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Co się dziwić jest potencjał w tego typu grze i to duży jest to swoista kopalnia pomysłów można osadzić akcję w każdym rozdziale historii wiadomo, że gra nie wnosi nic nowego z kolejnymi odslonami ale dla mnie jest to i tak seria nr 1

4. Kris194

Kris194 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla mnie to jest kpina z graczy. Niech najpierw zrobią dobrze jedną odsłonę a potem myślą nad kolejną a nie, źe sobie zaplanowali wszystko na najbliższe 20 lat. To tak jak zaplanować każdy odcinek serialu, który potrwa z 5 lat.

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dla mnie assasyn skończył się na dwójce. Mam liberation i ac3 i ciężko znaleźć większy crap. Szkoda czasu na assassyna skoro jest milion lepszych gier.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Assassins Creed w klimatach Mass Effecta :D to by było coś .

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Mi AC się już przejadł, najpierw niech zrobią dobrze jedną odsłonę.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

8. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    478
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    AC się skończył na trylogii EZIO :) tyle w temacie :)

Wczytywanie...

Poleć forum