1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przyszłość Xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez leszek202, Kwiecień 8, 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. leszek202

leszek202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam wszystkim Jako że czas xboxa 360 powoli się kończy tzn coraz rzadziej wychodzą nowe gry na ta platformę a zastapił go Xbox One Zastanawia Mnie jedno pytanie na temat którego juz pewnie było pisane na tym forum mianowicie Czy w ogóle Xbox One bedzię kiedykolwiek że tak powiem złamany ?? Czy to kiedyś nastąpi jak myslicie ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    789
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    nie nastapi :p kres piractwa jest bliski i bardzo dobrze

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1261
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Złamią go prędzej czy później jak wszystko a może już go złamali ale osoba ta dogadała się z MS i dziś pracuje nad zabezpieczeniami kto to może widzieć.

5. leszek202

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Całkiem mozliwe Ze tak jest Teraz z tym piractwem trochę sie uspokoiło Na Xbox One jak i Na PS4 nie ma Go w ogóle a na pecetach jeżeli mowa o nowych grach to tez nie maja piraci za wesoło :) jestem ciekawy która konsola padnie pierwsza o ile to nastapi w ogóle

6. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie liczę na to. Już ostatnie napędy X360 były złamane tylko dzięki RGH. A zabezpieczenia softwarowe są tak dopracowane, że nawet na otwartym PC wiele gier nie ma pirackiej wersji.
    Wysłano z Lumia 920

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Najwyższy czas nauczyć się gry kupować, a nie wiecznie kraść ;-)

8. krzys1190

Polubienia:
    1261
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    PS4 złamali już dawno temu ale nie w takiej formie jak dotychczas, ktoś znalazł lukę i łamał klucz dysku co dawało możliwość jego sklonowania a wtedy z jednej konsoli z pełnym dyskiem gier miałeś kolejna i kolejną. Jak dla mnie to ma same wady, ale jak się to rozwinęło tego nie wiem nie sledze tematu.

9. leszek202

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A wracając do 360tki to wychodzi w ogóle jeszcze w przyszłosci jakis ciekawy tytuł ??

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1069
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie

Wysłane z mojego Honor 7.

11. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    360 już jest na wymarciu jak ktoś chce grać z 360 to jest opcja na one.

12. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Do tego trzeba przypomnieć że X360 złamano wręcz błyskawicznie względem Xboxa One. Z tego co mi wiadomo to w tym kierunku nic a nic nie idzie. A z PS4 są na etapie łamania softu 2.XX a gdzie tam 3,50. idzie to bardzo ślamazarnie, albo może po prostu nie informują na bieżąco.
    Złamanie Xboxa One jest o tyle trudne gdyż sama w sobie konsola nie jest DRM free, znaczy niby miała być ale tak naprawdę nie jest. dalej musisz być Online by cieszyć się 100% możliwościami konsoli. niby MS chce zrobić z każdej konsoli Deva (udostępnić funkcję robienia gier za darmo i w pełnej wersji odpłatnie ) Ludzie się już cieszyli że będą kroki w stronę jej złamania. Ale na to nie ma szans....

Trzeba brać to pod uwagę że dużo ludzi nie ma jak kupować gier, bo z czego skoro się np: uczą, tak właśnie trwa w nieskończoność piractwo. Inni piracą dla zasady, inni aby taniej mieć gry, a jeszcze inni faktycznie się sępią mimo iż mają kasę na orginały.

Kradzież jak kradzież, ale popatrz też w tą stronę Xboxowi One to by bardzo pomogło jakby złamali konsolę, sprzedaż XO jest już i tak nie okłamujmy się MIZERNA, po wieściach że Exy przechodzą na PC (nie wszystkie ) to i tak przelała czara goryczy. Tym bardziej że te gry są już łamane w Quantum Brak bez problemu odpalisz bez kupowania gry, jedyna zapora to WIN 10 ale to żadna zapora w momencie kiedy masz roczną wersję tego systemu.
    A piractwo jako takie jest na Xboxie one w postaci KONT z allegro, to jest swojego rodzaju odpowiednik piractwa typu noJTAG, czy Kont z Dawnymi Microsoft Points, jak z grami XBL.

Ostatnia edycja: Kwiecień 12, 2016
  13. sp7foy

sp7foy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Skierniewice
    Z tego samego za co się uczą?

p_bladek lubi to.
  14. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Taa stać było na konsolę, nie stać na gry. Do tego gry to nie jest dobro konieczne jak np jedzenie, więc kradnę gry bo mnie nie stać to żadne wytłumaczenie. Ale daj spokój bo zaraz od @orso@orso dostaniemy Warna za offtop i prawdę. EOT

sp7foy i Lambo69 lubią to.
  15. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Widzę że dalej masz jakiś problem do mnie, wycieczki osobiste to możesz na PW pisać a nie na forum przerabiałem takich już wielu, jeśli widzisz w moim działaniu cokolwiek nieprawidłowego to pisz do Administratora a on zweryfikuje ( no tak już to robiłeś dając raport ). Kasując post dostajesz PW z powodem( w obu Twoich przypadkach był to offtop i zaśmiecanie tematu innego użytkownika nie Tobie jest oceniać w jakiej kwocie ktoś chce sprzedać swoją rzecz , nie jesteś zainteresowany nie pisz bardzo proste dla 99,9% innych użytkowników ) oraz warna jeśli łamiesz regulamin, na forum jest ponad 140k użytkowników wiec kilku zawsze się znajdzie co mają problemy z przestrzeganiem regulaminu i tu wkracza własnie administracja by takich przywołać do porządku i nagrodzić :)
    Pierwszy i ostatni raz toleruje takie wycieczki kolejnym razem będzie warn @p_bladek@p_bladek

wojek_gacek lubi to.
  16. krzys1190

Polubienia:
    1261
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pomogło by tylko na sprzedażny samej konsoli tylko że zarabia się na sprzedażny gier a nie konsoli.

17. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Że nie masz jeszcze kasy na gry, wiem to po sobie, miałem X360 kopiłem go ale czy to oznacza że skoro mam konsolę to musi mnie stać na gry ?? to najgłupsze wytłumaczenie. Bo tak naprawdę nie wiesz co zrobiłem by kupić ta konsolę (mogłem sprzedać np: starszą konsolę np: PS2/Xboxa + jakieś części z PC), no i właśnie w moim przypadku tak właśnie było (czytaj nawias) no i nie piraciłem na potęgę, pobierałem w miesiącu raptem jeden dwa tytuły które mnie interesują. I tak samo mam teraz kiedy kupuję gry, stać mnie na nie bo mam dochody. Zresztą nie okłamujmy się piractwo to nie tylko gry i tak na dobrą sprawę każdy z nas jest piratem, nazywanie kogoś np: "złodziejem" co nie raz ma miejsce w sieci, jest po prostu czystą hipokryzją ludzi.
    Tak więc jak ktoś nie ma na gry a pobiera, to ja go rozumiem bo sam byłem w podobnej sytuacji. Tyle że głupie jest się potem tak w sieci mądrkować, wiedząc że kiedyś robiło się podobnie.

To też fakt, ale widzisz podobnie było z X360 i MS siadło na laurach, mimo iż RROD przyniósł 1,5 miliarda strat, to Microsoft wyszedł obronną ręką. Nie zapominaj też o wykupywaniu GOLDa przez samych piratów a MS nic z tym nie robił, raz albo dwa zbanował obszerniejszą ilość graczy, a tak tylko karał piratów w postaci cichej aktualizacji. Tak więc dla MS jak jakaś gra się słabiej sprzedała to nadrabiali to czym innym i tak tego nie odczuwali, co innego developerzy zewnętrzni.

o M a c z 0 S lubi to.
  18. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kolego, kiedyś, to rozumiem, że mówimy jeszcze o giełdach komputerowych i kasetach z grami(bo ja w takich czasach dorastałem) i wtedy nie było to uregulowane prawnie.Jak się czasy zmieniły to osobiście na gry sobie zarabiałem drobnymi pracami. Można, można. Co nie zmienia faktu że piractwo to kradzież i granie w gry nie jest dobrem koniecznym.

19. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @Curian666@Curian666
    Wiesz co teraz żyjemy w takich czasach, że dzieci mają więcej elektroniki i to nie byle jakiej, kiedy Ty w ich wieku nawet o takim czymś nie miałeś pojęcia, żeby to posiadać. Skoro dla rodziców nie stanowi problem kupić dzieciakowi konsolę, to problemem również nie będzie kupno gier. Nikt nie każe co miesiąc kupować gier, wystarczy raz na jakiś czas. Po drugie gry na takie x360 kosztują już śmieszne pieniądze, że naprawdę zaskakują mnie ludzie, którzy przerabiają konsole, skoro gry można kupić za 10-60zł (mówię tu o używkach głównie, nowe też jakieś się znajdą w tym zakresie cenowym). Jest jeszcze inny sposób, kupić z 2-3 gry, ograć je i sprzedać dalej bądź zamienić za inne pozycje. Ja tak robiłam i nie narzekałam na brak gier. Do tego MS robi co jakiś czas promocje z grami, albo taka oferta DWG co tydzień jest zmieniana. Czasami trafią się ciekawe pozycje za małe pieniądze. Jak się chce to się da. Co do małorosłych jeszcze powiem, że obecnie Gimbaza więcej przepija i przepala niż by wydała na grę. Nikt nie każe kupować nowych gier, używki również można kupować, bo to ta sama gra, tylko tańsza z czasem :) Ja nie powiem, bo za dzieciaka też nie dostawałam kieszonkowego itd, ale jak się dostało kasę na jakieś święta, czy urodziny to na ogół kupowało się gry do psxa, a dziś jak tak obserwuję ludzi to co dziecko zechce to dostaje także no...;)

o M a c z 0 S, sp7foy i p_bladek lubią to.
  20. sp7foy

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Skierniewice
    Fakt. To jest najgłupsze. Inaczej mówiąc planowanie wydatków jak u dziecka ~5 lat. Muszę mieć bo tak.
    Albo kupuję samolot (mowa o awionetce) i sobie latam. Nie mam licencji bo to większy koszt od samolotu. Można i tak.

Ale jakie to ma znaczenie? Kupiłeś. Nikt nie zabrania. Masz i się cieszysz.
    Chcesz gry to sprzedaj coś, nawet siebie (tu jeszcze zyskasz bo podatku nie zapłacisz).

No to w czym problem?
    Wszyscy mamy jakieś dochody i nimi dysponujemy. Zgodnie z własną wolą.
    Jak za wszystkie kieszonkowe kupisz konsolę i zabraknie na gry to już niestety wina kupującego, błąd planowania wydatków.
    Wiesz ile "dorosłych" pojechało na braniu kredytów? Bo tu planowanie jest też potrzebne.

Owszem, nie neguję tego.
    Ale gry powstają w celach rozrywkowych. Więc wykorzystując je zgodnie z przeznaczeniem wypadałoby za to zapłacić.
    Usprawiedliwiam piractwo innego rodzaju, ale w przypadku gier to się tak nie da.

Akurat MS to wypłynął na piractwie. A w zasadzie w ignorowaniu tego faktu i ułatwianiu procederu.
    Ale sam zauważasz, że inni już "co innego". Patrząc na to w co grywam to MS nie przoduje. Nawet nie chce im się wydać Flight Simulatora, chociaż czegoś takiego właśnie brakuje.

21. sp7foy

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Skierniewice
    Trzeba im powiedzieć jak pędzić i skręty robić ;D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.