1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przytrzymanie przycisku zasilania xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jakubmateusz, Grudzień 28, 2013.

1. jakubmateusz

jakubmateusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Bawiłem się box'sem i zauważyłem, że przytrzymanie przycisku zasilania sprawia, że(wybaczcie nie wiedziałem jak to ująć) zapalają się wszystkie diody i co sekundę gaśnie jedna. Boje się sprawdzić co się stanie po zgaśnięciu wszystkich, ale wiem, że(cholera) ktoś już na pewno spróbował. Wiecie może co się w tedy dzieje ? Możecie podawać linki do tematów z forum jeśli takie istnieją:adoration:.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Em.. nic? Bynajmniej u mnie - po przytrzymaniu nic się nie dzieje (albo konsola mi się uruchamia, jeżeli jest wyłączona albo wyłącza, jeżeli jest włączona).

4. Nikolka737

Nikolka737 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    U mnie przy 360 elite również nic, może Ci chodziło o to że jak włączasz konsolę przytrzymując guzik wszystkie diody się zapalają i gasną jedna po drugiej.
    Najlepiej będzie jak opowiesz nam o tym zjawisku bardziej szczegółowo i jaką masz konsolę, może coś o 360 E czy też One nie wiemy, Ty nie napisałeś jaką masz konsolę.

5. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przecież przy krótkim naciśnięciu jest tak samo, zapalają się wszystkie diody i po kolej gasną a po chwili zapal się np. 1 bo mam podłączonego tylko 1 pada.

6. jakubmateusz

jakubmateusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Xbox slim nie przerabiany, po przytrzymaniu dłużej przycisku na ok 3-4 s zapalają się wszystkie diody i co sekundę gaśnie jedna. Po coś musi to być, prawda ?

7. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    U mnie niema różnicy czy długo czy krótko na Jasper Elite, nie przypominam sobie by była różnica w moim poprzednim Falconie Arcade.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum