1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przywiązywanie się do postaci z gier- urojenie psychiczne?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pajak, Październik 14, 2011.

1. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam! Mój cousin ma chyba jakiś problem. Przywiązuje się do postaci z gier. Nie są to jednak gry internetowe typu: Metin czy tam "WoW", ale fabularne. Niestety, ale po zakończeniu obecnej gry miewa chyba jakiś problem. Grał bodajże w fabule ok. 30 h i w ostatniej (tym Johnem czy jakoś tak), on został rozstrzelony. Nie to, że nie zdał tej misji, ale chyba tak kończy się (?) ta gra. On się jakoś tak przejął się tym i no może nie ryczy, ale ma szklankę w oczach. Czy to jest normalne? Często spędzam z nim czas ponieważ mieszkamy blisko siebie i jest mi trochę żal (?) . Co zrobić?

Pozdrawiam :rolleyes: .

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtekbp89

wojtekbp89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryż
    Zadzwoń do scenarzystów "Trudnych Spraw". Widzę same plusy: pewnie coś zarobisz, kolega będzie może w TV, może jakiś lekarz sam podejmie się rozwikłania tego przypadku, gdy zobaczy ten odcinek :)

4. Alex Szkalski

Alex Szkalski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Albo Dlaczego ja. :)

Psycholog pomoze..

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Pewnie chodzi o Mass Effect tam można zginąć, powiedz mu że jak do bani dowodził to ma za swoje walnij 2 razy po twarzy i będzie dobrze, a jak nie podziała to psycholog, ja bym jeszcze rozumiał jakby się przywiązał do damskiej postaci ale męskiej ??

6. MuchaPolska

MuchaPolska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja za małolata tak się przywiązałem do bohaterki w grze przygodowej "Syberia" i "Syberia 2" że płakałem :). Teraz mając 27 lat rodzinę raczej mi się to nie przytrafia :).

7. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    mi jest tylko smutno jak koncze dobra gre bo fajna zabawa sie konczy ale do postci to sie raczej nie przywiazuje

8. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    To raczej o Red Dead Redemption chodzi.

9. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Red Dead Redemption, no właśnie chyba o to chodziło :).

No nic. Obejrzę z nim dziś Borata, może znormalnieje. Nie zdziwiłbym się jakby on napisał pismo do Rockstara, że chce dodatek z alternatywnym zakończeniem :D, chłopak zdolny do wszystkiego.

10. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    niech zagra w undead nightmare tam główna postac żyje i na koniec z tego co pamiętam nie ginie ;)

11. dzieciorób

dzieciorób Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak się wczuł mocno w fabułę to raczej normalka
    tak samo normalne jak płakanie na filmie (nie mówię że całkiem normalne, no ale tak samo)

przy okazji - dziękuję bardzo za mega spoiler bo RDR jeszcze nie przeszedłem do końca

12. MuchaPolska

MuchaPolska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja byłbym zły :).

13. Alex Szkalski

Alex Szkalski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wszyscy tu marudzicie że nie przywiązujecie się do postaci, a co z Altair czy Ezio z Assassins Creed :p. Czy marudne fanboye Lary Croft :p . Czy do bohatera z Gears of War :p.

Ja tam mam parę postaci których bardzo lubię :) tylko, że nie jest to dosłowne przywiązanie się do postaci :) Tylko do tego, iż chciałbym by kiedyś powrócili w jakimś drugoplanowym wątku bądź i by była inna gra z nimi. Jest dużo kozacko wykreowanych super bohaterów (itp) :)

A jak ktoś się przywiązuje tak że płacze itp itd to już troszkę nie zdrowe :D

15. KeNq

KeNq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To nic niezwykłego, po prostu mocno skupia się na fabule, a potem działa to dokładnie jak filmy, a nawet jeszcze bardziej, bo tutaj się utożsamiamy z bohaterami i dodatkowo możemy nimi sterować.
    Także... nie masz się o co martwić :]

16. air_waves

air_waves Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdwin
    Nie ma się co martwić :) ! Po prostu wczuł się w fabułę i bardzo lubi danego bohatera, mam kilka postaci, których lubie np Miranda z mass effect 2 , czy Bezi z gothica . Także nie ma co się martwić, strzelcie sobie po piwku, pogadajcie i będzie jak wcześniej :)

Wczytywanie...

Poleć forum