1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przywitania i pytanie o prędkość Wi Fi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jacek.m, Marzec 26, 2015.

1. Jacek.m

Jacek.m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Cześć. Mam na imię Jacek i witam szanownych "pogrywaczy" konsolowych.
    Swoją konsolę mam od wczoraj :) Xbox One Wersja Call Of Duty (bo jest ładna) :)

Moje pytanie jest chyba proste dla starych wyjadaczy.
    Prędkość pobierania gry (tej z którą zakupiłem konsolę) średnio wynosi 9-10Mb/s max chyba 17Mb/s.
    Łącze mam z UPC 250Mb/s Po kablu z PC-ta idzie na maxa a poprzez Wi Fi na laptopie dobije do 60Mb/s. Konsola po Wi Fi tylko średnio 10Mb/s.

Chciałem sobie wczoraj pierwszy raz zagrać i tak zwana du.a. Musiałem czekać na grę do rana.
    Zna ktoś przyczynę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Przyczyna jest prosta. Standard przesyłu danych po wifi jaki masz?

4. Jacek.m

Jacek.m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Teraz jestem w pracy i nie mogę sprawdzić ale wydaje mi sie że N. Podobno konsola też ma N. Tak jak napisałem na laptopie dobija do 60Mb/s czyli router ma możliwości.
    Sprawdzę jak dotrę do domu.
    W konsoli da się przestawić obsługiwany standard?

Wczytywanie...

Poleć forum