1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przywitanie + ogłoszenie

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Maruder, Grudzień 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Maruder

Maruder Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema jestem nowy na forum i chciałbym się kulturalnie przywitać z Wami wszystkimi (i z duchem twoim .) oraz odrazu spytać się czy ktoś przez całkowity przytadek (albo celowo, to nieistotne) nie szuka osoby do co-opa w dead island. Proszę o odpowiedź bo święta idą a ja nudzę się sam na moim xboxie (kolegów mam ale oni xboxa nie mają, mam nadzieję że zrozumiecie)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    twoje pytanie jest nie zrozumiałe

4. Maruder

Maruder Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    człowiek się stara rozwinąć myśl to go zjadą :) ok jak nie zrozumiałe to prościej: czy szukasz drużyny do dead island bo ja tak i chętnie zagram z każdym byle od nowa

5. KorniX221

KorniX221 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łęka Opatowska
    Witaj.
    Wesołych świąt, a tak do tematu to mógłbyś założyć nowy wątek do tej drużyny Dead Island.

Pozdrawiam

6. gkudzia

gkudzia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej jestem nowym użytkownikiem.Mam pytanie odnośnie dysku twardego 500gb firmy microsoft ponoc oryginał do xbox 360.
    1 czy jak juz kupie ten drogi dysk to da rade na niego nagrywać gry z oryginalnych plyt a pozniej grać w gry bez przerabiania konsol.
    2 czy da sie grac w gry które ściągne z neta na owy dysk tez bez przerabiania konsoli
    3 o czym należy pamietać przerabiając ewentualnie konsole a pozniej grając w pirackie gry.

Pozdrawiam

7. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie

Jako, ze dzisiaj Wigilia Twoje grzechy zostaja odpuszczone. Nastepnym razem z takimipytaniami do innych dzialow. Do calej reszty tyczy sie to samo :) Wesolych swiat

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum