1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PRZYWRACANIE GIER NA XBOX ONE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KrzysG, Kwiecień 21, 2015.

1. KrzysG

KrzysG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem od gościa konsolkę xbox one z jego profilem. Miał tam zainstalowane 4 gierki z tzw. kodów
    Ja nie znając konsoli zrobiłem przywrócenie ustawień fabrycznych i zainstalowałem nowego użytkownika. Ponowna próba instalowania gier skończyła się komunikatem "ten kod był już użyty" czy jakoś tak.. udało mi się po wielu prośbach uzyskać stary profil faceta, który miał te gry.
    Zainstalowałem stary profil, jest poprawny, a jego starych gier dalej nie widzę :( w sklepie xbox ponownie informacja, że kod był już użyty..Czy bezpowrotnie straciłem dostęp do tych gier, czy można jeszcze coś uratować ? Pomóżcie....jest świeży w tym temacie..

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Nic z tym nie Zrobisz Bez jego danych do konta Xbox live

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

4. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1113
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Chłopię, ogarnij się 3 razy o tym samym piszesz...

5. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    wczoraj już dostałeś odpowiedź, a dalej drążysz i śmiecisz. ogarnij się, i nie płacz za tymi gierkami. kup nowe.

6. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Ja to chyba nawet z 3 razy mu pisałem ale teraz to już napisał z innego konta mówiąc krótko dałeś du... Na własne życzenie straciłeś gry i nic już z tym nie Zrobisz

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Dubel

Wczytywanie...

Poleć forum