1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przywracanie profilu. Czy jest to możliwe?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Pirat Barnaba, Czerwiec 23, 2010.

1. Pirat Barnaba

Pirat Barnaba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kłodzko - Dolnośląskie
    Witam wszystkich ! Nie zaglądałem tutaj jakiś czas, ponieważ sprzedałem swojego ostatniego xboxa ;D. Ostatnio pożyczyłem konsolę od kumpla i grając w kilka nowych, ciekawych tytułów wkręciłem się w to całe granie ponownie :D Akurat złożyło się tak, iż kolega chce go sprzedać za całkiem opłacalną kwotę. Czekam tylko aż wróci z Norwegii, aby się z nim dogadać.

Mam pytanie, jeżeli chodzi o mój stary profil z osiągnięciami. Miałem na nim około 14 000 G. Dysk i konsola poszły na allegro. Czy jest możliwość w jakiś sposób odzyskania starego profilu z achievementami ? Zaznaczam, że pożyczona konsola jest zbanowana na Live.

Czekam na odpowiedzi. Dzięki, pa ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musisz połączyć sie z LIVE i pobrać profil a u ciebie to nie możliwe.

4. L8EK

L8EK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale zawsze możesz iść do kogoś kto nie ma bana na Live i odzyskać profil na dysk albo pena - tylko nie wiem po co skoro chcesz kupić zbanowaną konsolę...

5. anchelutte

anchelutte Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Podepne sie pod temat, ja mialem swoj profil na zbanowanej i nabilem pare GS po czym kupilem nowa konsole - naprawilem profil i po odzyskaniu go na nowej konsoli nie zaktualizowalo tylko mam takie same 2 profile, poradzi ktos cos ??

Wczytywanie...

Poleć forum