Przywracanie profilu. Czy jest to możliwe?

Pirat Barnaba

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich ! Nie zaglądałem tutaj jakiś czas, ponieważ sprzedałem swojego ostatniego xboxa ;D. Ostatnio pożyczyłem konsolę od kumpla i grając w kilka nowych, ciekawych tytułów wkręciłem się w to całe granie ponownie :D Akurat złożyło się tak, iż kolega chce go sprzedać za całkiem opłacalną kwotę. Czekam tylko aż wróci z Norwegii, aby się z nim dogadać.

Mam pytanie, jeżeli chodzi o mój stary profil z osiągnięciami. Miałem na nim około 14 000 G. Dysk i konsola poszły na allegro. Czy jest możliwość w jakiś sposób odzyskania starego profilu z achievementami ? Zaznaczam, że pożyczona konsola jest zbanowana na Live.

Czekam na odpowiedzi. Dzięki, pa ;)
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Musisz połączyć sie z LIVE i pobrać profil a u ciebie to nie możliwe.
 

L8EK

Użytkownik
Użytkownik
ale zawsze możesz iść do kogoś kto nie ma bana na Live i odzyskać profil na dysk albo pena - tylko nie wiem po co skoro chcesz kupić zbanowaną konsolę...
 

anchelutte

Użytkownik
Użytkownik
Podepne sie pod temat, ja mialem swoj profil na zbanowanej i nabilem pare GS po czym kupilem nowa konsole - naprawilem profil i po odzyskaniu go na nowej konsoli nie zaktualizowalo tylko mam takie same 2 profile, poradzi ktos cos ??
 

Do góry Bottom