1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przywrócenie do stanu fabrycznego XB360 Kinekt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mmaciej, Grudzień 31, 2015.

1. mmaciej

mmaciej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukam na forum, youtube i wiele innych i w żaden sposób nie potrafię przywrócić xboxa dzieci do pierwotnej konfiguracji. Próbowałem dzwonić do Microsoft, ale zanim się dobiłem do Nich, to mi bateria padła. Wszystko co znalazłem to jakieś starocia sprzed lat, które nie działają. Może mi ktoś "łopatologicznie" wyklarować komendy (aktualne) do resetu, tak dla 42 letniego staruszka :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ibrachim12

ibrachim12 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tydzień temu restartowałem mi podali tak: Wchodzisz w ustawienia > informacje o konsoli i tam klikasz: LT RT X Y LB RB A prawy X lewy (na krzyżaku). Jak nie zadziała to wyślij maila lub zadzwoń do xbox, tylko w tej sprawie komunikacja z nimi będzie po angielsku i rozmowa ze stanami dużo ci wyjdzie więc polecam mail.

Ostatnia edycja: Grudzień 31, 2015
  4. mmaciej

mmaciej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki. Załatwiona robota. 20 min przez Chat włącznie z rejestracją konsoli :banned:i wszystko gra. Faktycznie nie ma sensu na chybił trafił, bo to za długo trwa.
    Ja natomiast mam taka kombinację LT/RT/X/Y/LB/RB/A/A/Y/DOWN

Wczytywanie...

Poleć forum