1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przywrócenie dysku 20GB do xboxa

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pawelstryju, Styczeń 25, 2010.

1. pawelstryju

pawelstryju Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    witam
    kiedyś idiotycznie sformatowałem dysk oryginalny od M$ Hitachi pod windowsa i bardzo mi zależy, aby ten dysk ponownie przywrócić do działania pod xboxem.

Znalazłem coś takiego:
    Fix / Restore original 20/60/120 GB HDD after Xplorer ruins it

ale mało to daje i konsola dalej nie widzi dysku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. liqid

liqid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dysk moze byc juz nie do przywrocenia domowymi sposobami. jedyny producent ktorego zabezpieczenia udalo sie zlamac aby go przerobic jest WD. Windows nadpisal pewnie dane na dysku . specem w tej sprawie nie jestem ale wiele razy widzialem posty typu(nie uzywajcie narzedzi windowsa na dyskach od konsoli) tak wiec staram sei pomoc.

4. pawelstryju

pawelstryju Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    ok, podziękowanie dla kolegi wyżej - a może ktoś by wiedział gdzie (jakiś serwis?) gdzie mi to zrobią?

Wczytywanie...

Poleć forum