1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przywrócenie konta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xasen, Grudzień 3, 2012.

1. Xasen

Xasen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim jestem nowy na forum i prawdę mówiąc założyłem tu konto aby podzielić się z wami moim problemem i to dosyć sporym który zepsuł mi cały dzień. Tak wiem, że zły dział ale nie mam tych 20 postów. Przenieście gdzie indziej ale nie usuwajcie bo to ważne mianowicie zapisuję od zawsze stany gry na moim pendrivie 8GB a był on mi bardzo potrzebny i nie miałem wyjścia więc wkleiłem wszystko z niego na pc i zapisałem na nim swoje dokumenty. Po około 3 godzinach z powrotem wszystko wkleiłem na pena. Odpalam Xboxa a tak brak profili, brak stanów gry nic po prostu nic. Od razu przyszła mi na myśl opcja "pobierz profil" zalogowałem się na swoje konto hotmail ale co? Wyskakuje taka wiadomość "brak profilu skojarzonego z tym adresem e-mail". Nie wiem co mam robić miałem tam 1300 pkt Microsoft ale to nieważne. Chodzi mi o save gier. Mam dalej na komputerze to co wkleiłem za 1 razem z tego pendriva. Może da się coś jeszcze z tym zrobić? Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Odp: Przywrócenie konta

Możesz spróbować na początek skonfigurować pena pod konsola, pobierz jakiś program do kopiowania plików na pamięć przenośna skonfigurowana pod konsole i skopiuj tym programem może zadziała

Wysłane z komórki pod schodami :)

Wczytywanie...

Poleć forum