1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przywrócenie orginalnego fw

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ejpok, Luty 24, 2011.

1. ejpok

ejpok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich forumowiczów. W styczniu tego roku kupiłem nowego xbox-a 360 elite z przeróbką LT+. Myślałem, że grając offline będę w 100% zadowolony ale tak nie jest. Chciałbym przywrócić oryginalny fw i zacząć zabawę online lecz sęk w tym, że go nie posiadam i tu pytanie do was gdzie mogę znaleźć oryginalny fw? Szukając na forum nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi. Zaznaczam, że konsola tylko raz była podłączona do xbl w celu pobrania kodeków. Klucz napędu oczywiście posiadam. Konsola jest z lipca 2009 roku i wiem, że napęd to Lite-on lecz nie wiem jaka wersja.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  4. ejpok

ejpok Użytkownik Użytkownik