1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przywrócenie oryginalnego wave

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hools35, Grudzień 21, 2010.

1. hools35

hools35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zmieniłem w grze Assassin's Creed: Brotherhood oryginalny wave na wave 3 a teraz chciałbym przywrócić ten stary ale nie wiem jaki był i jak to zrobić przepuściłem przez abgx 1.05 i pokazuje że jest wave 3 ściągnolem program 360 patcher 2.1.2 ale nie wiem jaki w ave mam przywrócić.
    Prosze o podpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak przepuścisz obraz gry przez abgxa360 to on przywraca oryginalny wave

4. hools35

hools35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    przepuściłem przez abgxa360 ale gdy wkładam plik do 360 waves to widzi wave 3

5. dani13

dani13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przyłączam się do pytania. mam to samo i jak daje przez abgx to dalej widzi Wave 3

Wczytywanie...

Poleć forum