1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Ps Vita 3g/wifi za Ipada Mini

Temat na forum 'Zamienie' rozpoczęty przez Goblin950, Październik 25, 2014.

1. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
    Witam
    Zamienię Ps Vitę w wersji Wifi/3g z karta pamięci 16 gb z grami za Ipada Mini 1 gen bądź Mini z retiną (+moja dopłata).
    Jestem pierwszym właścicielem Vity. Używałem ją bardzo rzadko. Posiadam do niej wszystkie dokumenty (instrukcję, fakturę za konsolę i kartę pamięci itp).
    Do konsoli dorzucam wszystko co jest w zestawie (ładowarkę, kabel usb,karty AR itp)+pokrowiec na konsolę+ etui (obudowę) +oryginalną kartę pamięci 16 gb oraz gry w wersji box: Little Big Planet , Reality Fighters, Uncharted: złota odchłań, Rayman Legends.
    Konsola jest w bardzo dobrym stanie. Na ekranie od nowości jest folijka.Tył konsoli nie jest porysowany.
    Dla zainteresowanego mogę podesłać zdjęcia ;)

​Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum