1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS Vita za 799 zł! Gdzie?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Maj 21, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na Grouponie. Warto się jednak pospieszyć, bo ta atrakcyjna promocja na PS Vitę z Wi-Fi kończy się już za 10 godzin.

Groupon zorganizował naprawdę atrakcyjną ofertę na konsolę PlayStation Vita w wersji z Wi-Fi. Sprzęt można nabyć za 799 zł, co, w porównaniu do oficjalnej ceny, dla zainteresowanych nim osób może oznaczać oszczędności rzędu kilkuset złotych.

Jeśli więc od jakiegoś czasu nosiliście się z zakupem tej konsolki, to o lepszą ofertę może być obecnie trudno. Z ewentualnym zakupem należy się jednak pospieszyć, bo w chwili gdy piszę te słowa do końca promocji pozostało już tylko niewiele ponad 10 godzin.

źródło : •• PS Vita za 799 zł! Gdzie?

Link do aukcji : http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/techmania/6001000

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Super,ale w 10godzin to ja raczej nie uzbieram tyle kasy ;D

4. spioszeq

spioszeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Dopóki nie odblokują to dla mnie nie opłaca się tego kupować. PSP słynęło z znakomitego zaplecza homebrew, które stworzyło z mojej konsolki prawdziwy kombajn mulitmedialny. Poza tym Sony zaczęło znów reklamować PSP 1 w polskiej telewizji. Czy oni na prawdę uważają, że nas Polaczków nie stać na VITE?

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    tak szczerze to komu w dzisiejszych czasach potrzebne jest psp vita? świat jest teraz smartfonowy gdzie kazdy ma telefon i na nim moze grac fajne gry np. gta 3
    sprzedaż będzie słaba niestety.... jeszcze nie widziałem u ludzi ps vita jak noszą i grają

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A kupowałbyś oryginały gdyby Vitę "odblokowano"? Chyba nie.

Vita to dobra hybryda, przecież ma funkcjonalność PSP, a DODATKOWO (więc jak coś, co ma więcej, może być gorsze od czegoś, co ma mniej?) wiele cech zapożyczonych ze smartphonów, no i dobre bebechy. Zagrasz na SGS II w GTA III i Max Payne i to wszystko, na dodatek, tylko na ekranie dotykowym, a wiele osób przyzna, że takie sterowanie idealne nie jest. Na Vitę pogram w Uncharted, Wipeouta, a za jakiś czas pewnie i w Tekkena i God of Wara, coś, o czym można tylko pomarzyć mając smartphona. Poza tym wspierania smartphonów jest coraz krótsze, producenci przestają wydawać aktualizacje i zmuszają do kupna nowego telefonu, a Vita? 10 lat wsparcia z palcem w nosie.

1 osoba to lubi.
  7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Czytałem ostatnio ciekawe komentarze na różnych serwisach że ludzie bardzo się zniechęcają do Vity zaraz po zakupie. Twierdzą że nie ma w co grać i bardzo często kończy się tym że sprzedają po paru dniach użytkowania.

Jak dla mnie zbędny bajer zwłaszcza że gram tylko w domu (nie gram nawet na smartfonie, a co dopiero na Vicie).

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To juz zapewne ostatnia generacja konsol przenosnych. Odnotuja grube straty tymi zabawkami

4 użytkowników lubi ten post.
  9. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja po porażkowym PSP nie mam zamiaru kupować więcej takich wynalazków. Poczekajcie parę lat a onlive zdominuje zupełnie mobilny gaming.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ehh PSP Vita jak dla mnie zbędny szajs.. Już wiele wiele bardziej wolałbym Samsunga Galaxy S2 (choruje na niego i czekam, aż nowe modele spadną na ~1200zł..), niestety na SGS3 nie stać mnie :D

11. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Ja niestety wolę zagrać w GTA3 czy też Max Payne. Na Smartfonie jest dość wygodne sterowanie.

Mimo wszystko, PS Vita to PSP do potęgi drugiej. Lepsza grafika w grach, pare bajerków. That's all.

12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Promocja nadal trwa :) chyba mało sprzedali sztuk (13) :)

13. baczek87

baczek87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    nie dziwie sie :) samo urzadzenie kosztuje wiecej niz PS3, praktycznie ma na to gier to i chetnych brakuje ;)

14. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tylko kto gra na konsolach poza domem ?, w dzisiejszych czasach jak się jedzie w podróż i wiadomo że spędzi się np w autobusie kilka h, to bierze się laptopa, a nie konsolę przenośną.

15. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up.

Lapka nie każdy ma, a jak już ma, to nie każdy ma bezprzewodowy internet, wtedy taki laptop może co najwyżej grzać kolana, bo w necie nie posiedzisz, pisanie w notatniku to żadna rozrywka, a bateria pociągnie na jakiejś grze pewnie z godzinę. Za to smartphone czy Vita, kilka godzin ciągłego grania : ) No i jest jeszcze bardziej przenośna od laptopa, bądź co bądź, bałbym się wyjść z laptopem poza dom, no chyba że bym był pasażerem osobówki.

16. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Draiger jarasz sie tym Vita ...
    Jak ktoś w podróżuje to zawsze pogra na smarfonie ...
    A na tej Vicie co jest tak super yyy grafika , Ceny gier to kosmos , dawać 200zł za grę przenośną to gruba przesada ...
    Polacy zaczną ta kupować jak będzie możliwa przeróbka .. a tak to nie wróże jej super przyszłości w Polsce

17. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Nawet jakby była możliwość przeróbki to po olere kupować takie coś jak nawet konkretnych tytułów na to nie ma.. Uncharted** no dobra jeden tytuł.. MK kto miał to już grał na X360 czy PS3..

Jak dla mnie konkretny smartphone jest znacznie lepszym rozwiązaniem.

Osobiście nie widziałem jeszcze nikogo by chodził z Vitą po mieście.. bądź kogoś ze znajomych.. Więc sugeruje się, iż popyt na Vite u nas jest olbrzymi :p

18. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dlaczego wszyscy oceniają bilbiotekę Vity teraz? Pokażcie mi konsolę, która na starcie miała dostępne gruby hity pokroju AAA, kurcze, Sony zaplanowało Vicie co najmniej 10-cio letni cykl życia, a konsolka ma dopiero trzy mesiące! Za 5 lat nie będzie wiadomo, na co się zdecydować w danym miesiącu, bo będzie wiele gier wychodzić. 3DS miał bardzo słaby start, a jednak sprzedał się w liczbie 6mln sztuk. Lada moment E3, portale poświęcone stricte Sony, huczą od plotek i domniemanych zapowiedzi, nowych gier na Vitę, myślę, że biblioteka Vity teraz + te gry co są zapowiedziane, a zapowiedzi po E3 to podłoga i sufit. Przecież Sony chce zarobić, a zarobi na grach, więc zachęci developerów do robienia gier na ich platformę.

19. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    za 10lat to grafa z Vity to będzie jak dla nas teraz grafa z PSX :p
    Stawiam tej konsoli 4lata życia ... Nie więcej ..Będzie przeróbka , to się pokuszę o kupno :D

20. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    "Lapka nie każdy ma"

A PS Vita to już tak ?

"nie każdy ma bezprzewodowy internet"

A co w PS Vita za darmo dają internet ?

"a bateria pociągnie na jakiejś grze pewnie z godzinę"

Gratuluję wyboru laptopa mój na 1 baterii grając w Battlefield 3 wytrzymuje 6h, a posiadam 2 baterie.

"bałbym się wyjść z laptopem poza dom"

Jakiś argument ? Niby dlaczego, kupujesz teczkę na laptopa, i nie ma problemu, one do tego zostały stworzone aby być od tak przenoszone.

21. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    6 godzin gry w bf3 na jednej baterii? Jakiego potwora masz? :p

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...
Status Tematu: