1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ps2 online

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez baton, Grudzień 7, 2009.

1. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Ps2 online jakie gry

Witam mam prośbę.Mam ps2(oczywiście mam też czarnego xklocka żeby nie było że mi się fora pokopały) i chciałbym pograć online ,tylko nie wiem które tytuły się do tego nadają i czy można używać kopi zapasowych online(czy też obowiązuje coś takiego jak ban)Jeżeli ktoś się orientuje to proszę o ogólny opis jak to zrobić żeby wszystko działało.Pozdrawiam wszystkich xpasjonatów .Z góry dziękuje za pomoc ps. jeżeli ten temat jest w złym miejscu to proszę mnie nie karać bo to dopiero mój pierwszy temat.:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Up...

Wczytywanie...

Poleć forum