PS2 w jakie zagrać gry - dokładniejsze info w tytule

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
siema, siostra dała mi Ps2 abym wystawił na sprzedaż, ale padł mi genialny pomysł;p zainwestować 40zł Free Mcboot, pograć w kilka gierek i dopiero sprzedać;p Powiedzcie mi opłaca się w ogóle? W jakie gry należało by zagrać?
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
gow 1 gow 2 soul calibur 3 hmm no za dużo tego jest:D
 

T0Mmy

Banned
Jest tyle samo hitów co na xboxa 360 np. Wszelakie Metal gear solid, GT4, GTA SA , TEKKEN 5, God of war 1 i 2, bully, black, shining force exa( super rpg ), cod wow, MOH, PES, SP convition, ojciec chrzestny1 (5 raz lepszy od 2), Turok, nfs undergrund 2, test drive i wiele wiele innych których xbox 360 może pozazdrościć :)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie Tekken 5 :) no i może jeszcze GTA: San Andreas
 

Chuck

Banned
ja polecam Black, dużo czasu spedziłem z ta grą :D
 

SNR

Użytkownik
Użytkownik
silent hill i masa innych horrorow
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Devil May Cry 3, GTA SA i VC, Tony Hawki też warto obczaic
 

walion

Użytkownik
Użytkownik
Devil May Cry cała trylogia, God of War I i II, Final Fantasy X, Burnout Revenge, Fahrenheit, Shadow of the Colossus, Gran Turismo 4, Okami, Prince of Persia trylogia, Silent Hill seria, Resident Evil seria no i Tekken jakaś część obowiązkowo a i zapomniałbym o Def Jam: Fight for NY i Mortal Kombat: Armageddon a to nie wszystkie gry bo jest ich dużo więcej .
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno warto metal gear solid 1,2,3 jedynka jest na psx ale ps2 ma wsteczna kompatybilnosc Final Fantasy X opcjonalnie mozna tez Final X-2 Okami jest świetnie no i jest spolszczenie do tej gry za darmo
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Zdecydowanie gry z serii Dragon Ball (na ps2 o niebo lepsze niż na x360). Gry z serii Yakuza, Okami itp Resztę fajnych tytułów już masz w innych postach więc nie będę tego samego pisał :)
 

Krwawy Mechanik

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam FREE MC BOOTA a ps2 już od 2006 zagraj w te gry :
GTA LCS
GOD OF WAR 1,2
WWE 2010
i klasyk tej serii GRAN TURISMO 4
 

gvt

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie Black i Metal Gear Solid: Snake Eater. Ile ja godzin spędziłem przy tym MGS :p
 

pnwelo

Użytkownik
Użytkownik
Tekken 5! Gow 1&2 resident evil 4
 

Nikolai

Banned
Ojj, czarnulka, ile ja lat to przy niej spędziłem :) Teraz sprzedałem bratu, jak u niego jestem to do rana gramy :D Polecam : GTA :SA, GTA:VC, seria Splinter Cell, Gran Turismo 4, seria God Of War... Mase tego... i jeszcze Fif'y i oczywiście TEKKEN5
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Thps4, ssx 3
 

xdeks

Użytkownik
Użytkownik
To może i ja sie udziele jako posiadacz ps2. A wiec polecam serie Silent Hill, Resident Evil 4, Gran Turismo 4, God of War 1/2, Devil May Cry 1/2/3, Burnout seria, seria Projesct Zero /Fatal Frame, Def Jam Fight for NY, WRC 4,Final Fantasy X, Final Fantasy X-II ,Haunting Ground, Rule of Rose i wiele wiele wiecej tytułow ktorych nie chce mi sie wymieniac, jak cos to pisz pw to podam Ci dobra stronke z grami.
Jezeli masz kogos z przerobiona ps2 to FMCB sa sobie wgrasz, a jeżeli nie to zapraszam na pw bo moge Ci ja za free przerobic
 

mark1618

Użytkownik
Użytkownik
Black, wszystkie Metal Geary, Killzone, koniecznie najlepszą grę na PS2 według IGN, czyli Shadow of Collossus oraz GoW.
 

smykk

Użytkownik
Użytkownik
metal gear solid 3 ,vice city stories, liberty city stories, Time Splitters 1-3, Silent Hill Origins/Shaterred memories, Ratchet and Clank, Jak and Dexter, Psychonauts, resident evil code veronica, bully, GT4, GOW 1-2, DMC 1-3, PESy, FIFY, urban reign, ojciec chrzestny, Ace Combat i wiele innych :)
 

Zonced

Świeżak
Świeżak
Okami;Shadow of the Colossus,;stare PESy;GTA 3,VC,SA,LCS,VCS;Guitar Hero;Singstar;FFy;MGSy;Silent Hille;Gowy;Killzone;Black i dużo innych ;]
 

Natas

Świeżak
Świeżak
Ja bym ci polecił wszystkie Crashe Bandicooty, Guitar Hero, chyba że wolisz jakieś mocniejsze gry : )
 

Do góry Bottom