1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS2 za słabego Xboxa360 Mega

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zum51, Marzec 13, 2010.

1. zum51

zum51 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kalisz
    PS2 silim silver + karta pamięci + 3 gry
    za Xboxa360 najlepiej arcade albo wersja premium 20 gb :D
    Uwaga xbox360 musi być w dobrym stanie nie przerobiony i niezbanowany a i ma działać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WSZtm

WSZtm Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I ile 650 złdopłaty z Twojej strony ? :)

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Mogę dać Ci dysk w zamian za tą PS2:p

5. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ale wyjechałeś;D Może jeszcze bez dopłaty???Kto wymieni xboxa 360 na ps2 na którą nie wychodzą gry!!!Może ktoś się wymieni na Xbox(nie 360),choć wątpie...

6. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    hehe^ niezły interes ;]

8. grubyzzz

grubyzzz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mam pegasusa do tego dołoże ci 2pady a'la ps no i 3 kardridże z grami na jednym jest milion gier tak że do emerytury powinno wystarczyć aha no i jeszcze mam pistolet do gry duck hunter bardzo realna gra no i można się nauczyć wyśmienicie strzelać

9. zum51

zum51 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kalisz
    Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia do zamknij mordę i dowiedzenia.
    A i jak nie chcesz się wymienić to po ****a te dogryzienia ?
    PS2 za 350zł wyceniłem a xboxa360 za tyle na allegro dostaniesz więc nie wiem czy większość z was jest jebnięta czy poprostu nie wie na czym polega interes.
    I jeszcze jedno ci co mają największe ryje są tak naprawdę mało znani na forum!
    Tutaj macie Xbox360 za 350zł i co:
    Xbox 360 Sprawny Przerobiony Niezbanowany OKAZJA!! (958358268) - Aukcje internetowe Allegro
    KONSOLA XBOX 360 arcde !!!!! OKAZJA !!!! (955729274) - Aukcje internetowe Allegro

10. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tylko zauwaz ze ten pierwszy xbox nie ma pada jest tylko za doplata a ten drugi jest bez zasilacza przez co musisz doliczyc koszt okolo 60 zl
    a co do twojego ps2 to drogo sobie wyceniles -.- ja sprzedalem nieprzerobionego z 2 orginalnymi padami i 3 grami za 150zł ^^

11. kopia23

kopia23 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zum51 takie oferty to oszustwo z biały dzień to nawet nie jest śmieszne jaja sobie robisz że ktoś ci da x'a wartego 800zł za ps2 wartą 150zł pomyśl to tak jak miał bym się wymienić gta 4 za gta sa :D żal mi ciebie i nie wyzywaj ludzi bo dobrze mówią JAJA SOBIE ROBISZ DZIECKO

twoja ps2 jest warta tyle co moja jedna gra na x'a także daj sobie spokój i nie sapaj tu

12. zum51

zum51 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kalisz
    Sapać to ja ci mogę ile chce i mam gdzieś co ile jest warte bo to moja oferta.
    A i Dziecko to widocznie ty jesteś!:whistle:A i jeszcze jedno mam xboxa1 360 ps2 ps1 oraz wii więc nie wiem o co ci chodzi :ban
    TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

13. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    O boże... ile ty masz lat? Xbox Arcade kosztuje okolo 700 zl, ps2 okolo 200zl (Tyle co jedna gra na xboxa). Zastanow sie zanim cokolwiek napiszesz! I nie pisz na innych dziecko, bo tylko ktos kto ma gora 14 lat moze wymyslec tak idiotyczny interes.

14. Dynia470

Dynia470 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cieszysz się z tego powodu ? Nie chce się wtrącać, bo to nie mój wątek ani nie moja oferta i to nie ja się będę zamieniał, a w dodatku nienawidzę, jak użytkownicy piszą po 50 postów o prawie, że idealnej treści - typu ''to bez sensu'', ale tym razem wszyscy maja 100 % racje ! Nikt za konsole starszej generacji nie da ci, nowej ... Niby chcesz za swoja konsolkę 350 zl, i niby są na Allegro Xbox'y po 350 zl, ale zamienić to się nikt nie zamieni ... A po za tym, nie wiem czy weźmiesz za niego 350 zl :p. Jeżeli sadzisz, ze tak to polecam sprzedać na Allegro, a potem kupić X'a - będzie o wiele łatwiej :p.

Pozdro ;)

Wczytywanie...

Poleć forum