1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 250GB Gwarancja na Xbox 360 Śląsk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cerebro666, Kwiecień 25, 2010.

1. cerebro666

cerebro666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, PS3 250GB stan igła konsola ma dopiero 4 miechy, kupiona po to żeby skończyć kilka gier, w zestawie pudełko ze wszystkimi instrukcjami i kablami, stan jak ze sklepu, na gwarancji, zamienię na Xboxa 360 najlepiej Elite z najnowszym softem. w razie pytań lub ofert proszę dzwonić pod numer 608610663, interesują mnie tylko oferty ze Śląska(jestem z Katowic). Jezeli bedzie jakas naprawde mocna oferta dorzucam do zestawu gre Demon's Souls.

2. Lotnik421 Xbox One

3. IloveTattoo

IloveTattoo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam na wymianę .
    Nówka xbox 360 z pojemnością dysku 250GB data produkcji to koniec pazdziernik 2009 . Kupiona w lutym 2010 nie zbanowana , nie przerabiana , nie grana na necie , nie rejestrowana na gwarancję do ms ,. dorzucam gry Max Payne, FIFA 09, Need For Speed: Undercover , forza 3 aha tylko nie jestem ze śląska ;p

Dodatkowo mam jeszcze do niej 2 pada jeśli oferta będzie dobra ^ ^ znaczy dodatkowego pada do pada który jest w zestawie .

Wczytywanie...

Poleć forum