1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 320gb za x360 slim RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ridic4sv, Sierpień 5, 2012.

1. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Siema chciałbym się wymienić: Posiadam PS3 slim 320gb 4.01.2012r + pad + uncharted 3 PL, BF 3 PL , Fifa 12 PL za Xbox 360 slim z RGH
    Interesuje mnie wersja matowa lub zadbana błyszcząca. Propozycje na prv.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ridic4sv

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  4. sulivein2

sulivein2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam na wymiane konsole XBOX 360 SLIM z dyskiem 320GB. Konsole mam juz ponad rok, ale jest w idealnym stanie. Nie jest moze ona przerobiona, ale na dysku mam 35 gier takie jak np Batman AS, Batman AC, Alan Wake, LA Noire, Gears of War, Need For Speed Shift, Borderlands, Bayonetta i duzo innych. Gry pochodza z dystrybucji cyfrowej (zakup kont silver na allegro) Gdybys byl zainteresowany pisz na PW.

5. Ridic4sv

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nieaktualne kosz

Wczytywanie...

Poleć forum