1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ps3 500gb + zestaw gier + Move + gwarancja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rafallo, Wrzesień 22, 2014.

1. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam,
    niestety postanowiłem sprzedać swoje ps3... Dlaczego? Prosty powód, nie mam czasu na ogranie tylu gier. Z lat młodości pykałem w pegazusa całe dnie, na PC również, ale jakoś ciężko mi przywyknąć do pada i czas nie pozwala za bardzo na granie.
    Podpaliłem się konsolą, byłem pełen vervy do grania i kupiłem taki zestaw po czym czar prysł i ochota na granie minęła:

PS3 500 GB na gwarancji
    2 Oryginalne pady
    Zestaw Move z kamerką i Wonderbook: Wędrówki z Dinozaurami (jakaś książka, płyta z grą) - zestaw nigdy nie odpalany, jedynie wyjęty z pudełka.
    Gry:
    GTA V (w ta grę grałem najwięcej - doszedłem do momentu, gdy Trevor ma zrobić napad na ten statek)
    Fifa 2014 - grałem kilka razy
    Max Payne 3 - raz zainstalowałem, nie grałem
    Rayman Legends - w ogóle nie instalowałem
    Little Big Planet 2 - jakaś rozszerzona edycja - 3 razy zagrałem,
    Fight Night Champion - zagrałem kilka razy

Zestaw bez rysek, chodzi idealnie. Żadnych zacięć, wieszania nie uraczyłem.

Jak użytkowałem konsolę? Najwięcej godzin przegranych na tej konsoli to 3h przy GTA V, przy Fifie niecałą godzinę. były dni, że konsoli w ogóle nie włączałem (ostatnio grałem w GTA V w sobotę 20.09 2 godzinki, innym razem 15 minut, 3h max).
    Mam PS+, gier od groma, Tomb Raider, crysis 3, NBA 2K14, Puppeteer, Sly Cooper: Zlodzieje w Czasie, PES 2014 i dużo innych ale za dużo tego wszystkiego do ogarnięcia. (PS+ konta nie sprzedaje, gdyż przyda mi się w przyszłości na ps4 - chyba, że za passy do konta ktoś zaproponuje dobrą cenę).

Moim zdaniem kupowanie konsoli RGH mija się z celem. Kiedyś myślałem by kupić xbox360 RGH i ograć tytuły, ale skoro mam ps3 i mam tyle gier to niemożliwością byłoby zagranie we wszystko na xbox. PS3 ma zaletę taką, że można grać w sieci online za darmo, w RGH banują od razu.

Dlatego sprzedaję ps3 z całym zestawem i chce się skupić na jednej konsoli z 2-3 tytułami, np. ps4 z GTA V i Fifa 2015. Dla mnie to wystarczy na rok grania, dla innych zaś to kropla w morzu. Potem wyjdzie Wiedzmin 3 i mam grania na kolejny rok za małe pieniądze. A tak ps3 niby jest, niby można zagrać obejrzeć filmy, posłuchać muzyki, ale... za duży zestaw kupiłem.

Mogę zrobić zdjęcia, więcej na PW

Wczytywanie...

Poleć forum