1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 a może jendak PSP Go

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez djezzer93, Grudzień 7, 2009.

1. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Witam. Mam problem nie mogę się zdecydować jaką wybrać konsole. Wiem, że PSP Go a PS3 to całkiem inna bajka ale w obydwu coś do mnie przemawia.
    W psp podoba mi się to, że mogę ją wszędzie zabrać i mam dostęp do WiFi w miejscach w których ono jest. Jednak graficznie nie dorasta ona do pięt PS3 to nawet pod tym względem nie ma co porównywać. Dlatego proszę was o radę co wybrać jakieś plusy minusy danych konsol. Mój budżet do wykorzystania to jakieś 1000 zł.
    Pozdrawiam i z góry dziękuje za rady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Ja bym wziął PS3, ale to zależy kto co lubi. A po za tym to jakbym brał psp to jak już to wersje 3004 lub 2004. PSP Go jakoś do mnie nie przemawia a po za tym jest o wiele droższe (cena prawie taka jak PS3 to jest przegięcie:/) i w dodatku ma mniejszy ekran i nie ma nic innowacyjnego w sobie. Mniejszy ekran, brak stacji UMD. Ale ogólnie jeśli więcej czasu spędzasz w domu niż po za nim to bierz PS3.

4. Benko

Benko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No wiesz ta ci bym doradził zakupienie PS3 a najbardzej to xboxa :D a i nie kupuj PSP Go nie prerobisz a gry drogie

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ee porównaj sobie liczbe ciekawych tytułów które wychodzą na psp go i na ps3 :) z tych dwóch konsol najbardziej polecam X360 ; p

6. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    PSP.. na dworze sobie nie pograsz. Ekran odbija wszystko wokol. :) Druga sprawa to bateria na jakies 4-5 godzin. Trzecia najwazniejsza to brak ciekawych , przyciagajacych tytulow. Owszem , bylo pare sztuk , ale na dluzsza mete nie ma w co grac. raz na rok jakas lepsza gierka wyjdzie. Jak mialem PSP , to duzo zcasu spedzila w szufladzie , bardziej sie bawilem w homebrew itd niz w samo granie.

PS3.. co tu duzo mowic. Solidna konsola , swietne EXy , mysle , ze jednak lepiej brac PS3.

7. 1904

1904 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Braeslau ;)
    PSP jest sympatyczne, ale nie ma co liczyć na wygodne przeglądanie neta, wifi owszem i Działa, ale koszmarnie wolno to raz, a dwa że nie ma nawet polskich czcionek bez kombinowania z homebrew (o ile mi wiadomo) a o tym w przypadku GO możesz zapomnieć na chwilę obecną i są raczej nikłe nadzieje że to się zmieni...
    Dla mnie dużym plusem jest oglądanie filmów na PSP (tramwaj, pociąg, autobus), ale niestety trzeba je konwertować więc nie jest tak całkiem super
    Przenośna może i jest ale o graniu na zewnątrz raczej można zapomnieć, ekran bardzo ładnie odbija światło słoneczne i jest przy tym dość ciemny... więc można je i owszem przenosić ale raczej z budynku do budynku ;p

Do wifi to bym jakiś fonik raczej polecał
    a jeżeli koniecznie PSP to raczej z wcześniejszych serii bo GO nieprzerabialne to po pierwsze, a po drugie mi osobiście w ręce nie leży... miałem styczność i z GO i ze s&l a i tak zostałem przy starym dobrym faciku bo większy jest i jakiś taki solidniejszy

BTW PSP to już dość stara maszynka (a GO nic pod względem technologicznym nie zmienia - to wciąż to samo PSP tyle że z paroma bajerami)
    i bibliotekę gier ma dość zacną ale mnie już mało która gierka wciąga (może wiek już taki, x360 też leży i się kurzy)

A i na koniec PSP ma Monster Huntera (jedna z najlepszych gier w jakie grałem kiedykolwiek) i dla tej giery warto je kupić (oczywiście MH nie każdemu przypada do gustu, ale o gustach się nie dyskutuje:)

Co do PS3 to jak najbardziej polecam, nie mam osobiście (gry są drogie) ale kumpel ma...
    jak masz dobry telewizor to naprawdę wymiata
    I ma Uncharted 2 (czy jak to się pisze) - przez tą gierkę rozważałem zakup :) na szczęście kumpel się pokusił
    Jeden z większych plusów to brak płatnego LIVE

Masz X360 lub rozważasz jego zakup?
    Bo ogólnie gierki raczej podobne a jest tańszy w utrzymaniu (oczywiście nie licząc kwestii LIVE) ale ja tam i tak nie mam czasu na granie po sieci

Pozdrawiam i ma nadzieję że trochę pomogłem

Wczytywanie...

Poleć forum