Ps3 a Xbox 360 rgh

tzk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam posiadam Xboxa 360 lt 2.0 z dyskiem 120gb. A pytanie moje czy warto sprzedać i kupić ps3 czy zrobić rgh. Rgh wyniesie mnie 150zł + dysk koło 200zł bo na 120 gb za dużo gier nie wejdzie ale z drugiej strony moj Xbox w 80% wykorzystywany jest do fify. Chętnie bym pobrał w sieci a łatwiejszy sposób jest na ps3 i za darmo bez ryzyka. Co byście doradzili. Mam kupca na mego x za 750zł jest wersja fat 120 gb dysk 2 pady w bardzo dobrym stanie plus jakieś 40 gier

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
 

akwarium25

Banned
Lt 3.0 + plus ihas okolo 170zl calosc lub orginal fify . Przy rgha nie pograsz nic po sieci i jaki masz dash?
 

tzk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Ps3 a Xbox 360 rgh

Dash mam niski ostatnia grę jaką instalowalem to fifa12

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
 

akwarium25

Banned
To nie wgrywaj nowszego jak chcesz rgh, i chodzi o fife 13 offline to kopia na lt 2.0 ihas lub lt 3.0 kopia ihas plus online pass. Jak wgrasz dasha z fify 13 po rgh. Wiec okresl do czego ma byc zastosowanie.
 

tzk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Ps3 a Xbox 360 rgh

Zastanawiam się nad Sprzedażą x i kupieniem ps3 lub przerobieniem x nad rgh i zostawieniem

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
 

akwarium25

Banned
Lepiej miec dwie konsole jak chcesz grac eexclusive .rgh da ci wgrywanie gier z pc i granie bez plyty. I na jedno ci to wyjdzie wedlug mnie rgh bierz i juz.
 

Marso

Użytkownik
Użytkownik
Jezeli chcesz grac online to polecam ps3 :D. Jezeli zdecydujesz sie kupic to Playstation 3 slim 320gb PS3 ,pad,gry, headset (2740575639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to jest moje. napisz a jakos sie dogadamy co do ceny
 

graffit

Świeżak
Świeżak
Witam, dopisze sie tutaj bo mam podobny problem ;)

chcialbym zeby dzialaly gry z neta, bez roznicy czy z plyty czy z dysku (chyba ze naped jest glosny i uciazliwy, bo gdzies to wyczytalem?) z tym ze obowiązkowo musi smigac fifa online ;p

i teraz wychodzi moja niewiedza, bo nie znam za bardzo roznic miedzy LT+/LT3/Jtag/RGH i nie wiem jak mozna grac online w fife bo np na pc trzeba miec kod z orginalu, wiec czy przy xboxie wybrac np te rgh i kupic orginal, czy rgh totalnie odcina mozliwosc grania online? czy lepiej samo lt i na kopii fify da rade online czy musi byc orginal?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Ps3 a Xbox 360 rgh

Witam, dopisze sie tutaj bo mam podobny problem ;)

chcialbym zeby dzialaly gry z neta, bez roznicy czy z plyty czy z dysku (chyba ze naped jest glosny i uciazliwy, bo gdzies to wyczytalem?) z tym ze obowiązkowo musi smigac fifa online ;p

i teraz wychodzi moja niewiedza, bo nie znam za bardzo roznic miedzy LT+/LT3/Jtag/RGH i nie wiem jak mozna grac online w fife bo np na pc trzeba miec kod z orginalu, wiec czy przy xboxie wybrac np te rgh i kupic orginal, czy rgh totalnie odcina mozliwosc grania online? czy lepiej samo lt i na kopii fify da rade online czy musi byc orginal?
Do gry online tylko lt+ 3.0 i potrzeba online pass i abonament Gold.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

graffit

Świeżak
Świeżak
na pewno? bo znalazlem gdzies

"Kto powiedział że jak się ma rgh to nie można grać w multi.
Instalujesz freestyle dash i multi masz przez xlink kai.
Oczywiście gry muszą to wspierać i gry są specjalnie szykowane pod rgh."

ale oczywiscie to mzoe byc czyjas mongolska teoria

a jezeli na bank nie, to mozecie podrzucic jakas aukcje z takim xboxem ktory by mi odpowiadal czyli z tym lt 3 i zeby sie dalo grac w hd, oczywiscie jak najtaniej (nie musi byc nowa) bo za bardzo nie wiem czego mam sie ustrzegac itd ;)
 

Do góry Bottom