1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ps3 brać czy nie ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ontoru, Czerwiec 28, 2011.

1. ontoru

ontoru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam moje pytanie brzmi czy brac ps3 z ebaya poniewaz xboxa juz mam i teraz chciałem przeżucic sie na ps3 i znalazlem na ebayu naprawde tani zestaw lecz cos tu nie gra poniewaz normalnie zestaw kosztuje 2000zł a tutaj tylko 1200. Wiec jak wy uwazacie.

link do zestawu : Playstation 3 Slim 320GB | eBay

pozdrawiam i czekam na odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Informacje o sprzedającym
    Nazwa użytkownika juciol ( Wynik opinii równy 0 )

To moze dac do myslenia. Chyba, ze odbior osobisty to sie oplaca. W zadnym wypadku nie przelewaj mu kasy.

4. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jakiś wałek
    Nie rób napewno przelewu. Spytaj się o odbiór osobisty

5. Cze'si0

Cze'si0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zadzwoń do gościa popytaj, może umów się na odbiór osobisty to sobie obejrzysz wszystko co i jak :). Na aukcji wszystko wydaję się OK! :D Oprócz tego że ma 0 opinii... ale nie można osądzać od razu że gościu jakiś oszust albo coś..

6. ontoru

ontoru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak patrzyłęm na to chciałem przesyłke pobraniowa lecz takiej mozliwosci nie ma wiec to kolejny minus sa juz 2 i moze dojsc jeszcze trzeci poniewaz jak sie zapytałem dlaczego taka cena napisał "Rozumie Pana ciekawosc wzgledem ceny :) niestety nie moge udzielic panu tej informacji .Moge pana zapewnic ze wszystko jest legalne oraz objete gwarancja :)" tak wiec raczej to jakis przewał raczej jest lecz chciałem sie poradzic heheh ostroznosci nigdy za wiele

7. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Walek, sklep czy osoba zajmująca sie handlem napisała by ze dostala np w dobrej cenie w hurcie lub jako prezent do większego zamówienia w hurtowni

8. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    zgadzam sie z postami wszystkich. juz zostalem raz oszukany w taki sposob.. dokladnie taki sam. a ze bylem glupi to przelalem i kontakt sie urwal. na szczescie bylo to tylko 200zl

Wczytywanie...

Poleć forum